Złodziejka listów

ZŁODZIEJKA LISTÓW to emocjonująca wędrówka, która zabierze was do łomżyńskiego getta oraz do Warszawy pogrążonej w wojnie.

Najnowsza powieść Anny Rybakiewicz dotarła do mnie wczoraj, a ja już dziś wstawiam recenzję 😎. To mówi samo przez siebie - powieść przeczytana na raz! I jestem ją oczarowana. Tym bardziej, że była to moja pierwsza książka autorki, więc kompletnie nie wiedziałam czego się spodziewać.

Otrzymałam pasjonującą historię z pełną gamą uczuć, od złości po wzruszenie, która tak mnie zaangażowała, że oderwałam się od jej dopiero, gdy przeczytałam ostatnie zdanie. Z zapartych tchem śledziłam losy głównej bohaterki Astrid, współczując i ciesząc się wspólnie z nią. Dobrze, że posiadała dar do spotykania dobrych ludzi na swojej drodze, a będąc młodą żydówką, takie osoby były na wagę złota. Byłam również zaintrygowana jak potoczy się historia z Walterem, oficerem SS, wrogiem, do którego zapałała uczuciem.

Autorka świetnie opowiedziała tą historie, jej styl i język bardzo mi odpowiada, więc z chęcią sięgnę po debiut, a także wypatruję kolejnych książek.

Informacje dodatkowe o Złodziejka listów:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2023-04-12
Dodał/a opinię: kotoksiazka

Zobacz opinie o książce Złodziejka listów

Kup książkę Złodziejka listów

Czasem jest tak, że kogoś spotykasz i już wiesz, że od teraz nie będziesz widział świata poza nim

Majątek i sława są nic niewarte, jeżeli nie masz z kim się nimi podzielić

Do końca moich dni
Anna Rybakiewicz0
Okładka ksiązki - Do końca moich dni

PORUSZAJĄCA OPOWIEŚĆ O BÓLU, CIERPIENIU I STRACHU, ALE TAKŻE O WIELKIEJ MIŁOŚCI, POŚWIĘCENIU I NIEGASNĄCEJ NADZIEI. Apolonia Dobkowska miała odziedziczyć...

Agentka wroga
Anna Rybakiewicz0
Okładka ksiązki - Agentka wroga

WOJNA CHCIAŁA JEJ WYDRZEĆ OSTATNIĄ BLISKĄ OSOBĘ. MUSIAŁA SIĘ POŚWIĘCIĆ. BYŁA MU TO WINNA... TYLKO JEMU, NIKOMU WIĘCEJ. Na początku 1943 roku agentka...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;