Zimna sprawa

@empikgo #audiobook #ebook

Na szczęście Hubert powrócił, chciałabym napisać w blasku i chwale, ale po śmierci Weroniki nie było to takie proste.

Historia, która tworzy kolejny tom o błyskotliwym analityku sięga głęboko w zakamarki ludzkich tajemnic, przesądów i strachów. Pokrętne tłumaczenia świadków wydarzeń, zawiłe sprawy zahaczające o sekty religijne, dziwny kult i rytuał- a jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.

Trudno mi czytać takie książki, zmagać się z kłamstwem i bólem. Podziwiam autorów lektur, którzy potrafią stworzyć opowieść bazującą na silnych, skrajnych emocjach. Tworzą świat zbrodni i zdrady umieszczając fakty w rzeczywistym środowisku. Badają, sprawdzają tropy by jak najbardziej realnie oddać obraz danej sprawy.

Pani Bonda wspaniale wywiązała się z zadania, zainteresowała czytelnika. Prowadzi akcję wartko i tajemniczo, skrupulatnie opisując kolejne sceny.

Ależ byłam ciekawa rozwiązania.
Czekałam na tę część z niecierpliwością, ponieważ miałam obawy co do dalszych losów i poczynań głównego bohatera. Nadal jest denerwującym perfekcjonistą, samotnikiem. Wszystko na swoim miejscu.

Atrakcyjna proza, ubrana w porywający i uważny język. Wnikliwe spostrzeżenia, bezpretensjonalność przekazu i mamy nowy udany kryminalny rozdział serii.

Informacje dodatkowe o Zimna sprawa:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-05-18
Dodał/a opinię: ja-carpe_diem

Tagi: Thrillery i suspens

Zobacz opinie o książce Zimna sprawa

Kup książkę Zimna sprawa

W więzieniu z pewnością jest wielu takich jak ja. Mieli dobre intencje, a wyszło, jak wyszło. Nikt ich lepiej nie zrozumie.

Ludzie nie są źli. Po prostu robią głupoty, a w chwili kiedy je popełniają, sądzą, że podjęli dobra decyzję.

Nikt nie musi wiedzieć
Katarzyna Bonda0
Okładka ksiązki - Nikt nie musi wiedzieć

Książka, której fani kryminałów Katarzyny Bondy, czekali prawie 10 lat. Oto powraca szalenie popularna seria, której bohaterem jest...

Sprawa Niny Frank (audiobook)
Katarzyna Bonda0
Okładka ksiązki - Sprawa Niny Frank (audiobook)

Pierwsza na polskim rynku powieść kryminalna, której bohaterem jest tzw. profiler, czyli psycholog wykonujący portrety psychologiczne nieznanych sprawców...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;