True Friends

Tom 3 cyklu Friends

„Uśmiechnąłem się lekko na ten dźwięk, a następnie z powrotem przeniosłem wzrok na jezdnię. Wiedziałem, że od tego dnia całe moje życie się zmieni. Nic już nie miało być takie samo i cieszyło mnie to bardziej, niż powinno”.

Nasi ulubieni bohaterowie powoli wkraczają w dorosłe życie, studia i praca to teraz ich główne zajęcie. Oczywiście, zdarzają się imprezy, lecz spontanicznie. Każdy z paczki znajomych ma swoje cele, ale też swoje grzeszki. Nellson będzie musiał zmierzyć się z przeszłością. Wiadomość, którą otrzyma, wywróci jego życie do góry nogami. Kendall i Zane też będą musieli pokonać wiele przeciwnościami losu.

Jakie trudności na nich czekają? Czy poradzą sobie z nimi?

Z autorką miałam już styczność kilka razy, za każdym mi się podobało. Tym razem też tak było. Z zainteresowaniem śledziłam losy dobrze znanych mi już bohaterów. Z początku musiałam przypomnieć sobie co i jak, dużo postaci tu występuje. Z każdym kolejnym rozdziałem było jednak coraz lepiej. Pamięć wracała. Oczywiście, moim ulubieńcem jest Zane. Wyczekiwałam scen z nim, a także rozdziałów z jego perspektywy.

Fabuła w moim odczuciu rozwijała się w jednym tempie przez całą historię. Przez całą książkę autorka utrzymywała moje zainteresowanie. Rozdziały przedstawione są z perspektywy kilku bohaterów, każdy z nich ma swoją historię do opowiedzenia.

Styl pisania autorki jest lekki i przyjemny, przez książkę wręcz się płynie. Czytanie zajęło mi jedno popołudnie, tak się wciągnęłam w przygody bohaterów. Wielbiciele dużej ilości dialogów, bez zbędnych opisów będą zachwyceni.

Chętnie sięgnę po dalsze pozycje pisarki. Wiem, że będę się przy nich świetnie bawić.

Polecam, jeśli lubicie klimaty młodzieżowe.

Informacje dodatkowe o True Friends:

Kup książkę True Friends

Clone
Aleksandra Negrońska0
Okładka ksiązki - Clone

Autorka bestsellerowej serii „Friends”! Dziewiętnastoletnia Rosanna Denise przeprowadza się ze Stanów Zjednoczonych do Wielkiej Brytanii,...

Bad Friends
Aleksandra Negrońska0
Okładka ksiązki - Bad Friends

Osiemnastoletnia Kendall Walker i jej mama przeprowadzają się do Londynu. Mają zamieszkać z narzeczonym matki i jego synem Nellsonem, którego dziewczyna...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;