Podwójny blef

Chcecie poznać Smerfetkę (Chloe) i Osiłka (Masona) to koniecznie przeczytajcie ich ciekawą,aczkolwiek zwariowaną historię z przesłaniem.
Zawarty układ niesie ze sobą nieprzewidywalne konsekwencje sprawiające,że nawet bohaterowie byli tym zaskoczeni.Mieli sobie pomóc a los przyniósł znacznie więcej.

💙 Do historii jest wplątane bardzo ważne tematy,które uświadamiają że na początku dorosłego życia można szybko dorosnąć przez dramatyczne wydarzenia i poczucie winy,za coś,czego się nie zrobiło!Dodając do tego hejt w szkole przez osoby czujące się lepszymi-widzimy jak ważne jest obserwowanie nastolatków i reagowanie natychmiast gdy zauważymy coś niepokojącego.

💙 Wracając do naszych bohaterów i ich relacji są dowodem na to,że warto zaufać i pozwolić na nowo żyć bez poczucia winy.Otworzyć się na nowe i razem cieszyć się z bycia razem.Brak szczerej rozmowy może zniszczyć wszystko,rozsypując na kawałki to,co zbudowaliśmy.

💙 Z książką spędziłam miło wieczór.Historia skłoniła mnie do refleksji. Na każdy hejt powinniśmy reagować i głośno o tym mówić!
Ważne jest wsparcie i rozmowa,by każdy czuł się bezpiecznie w każdym miejscu-zwłaszcza w szkole.

💙 Jest to kolejna wspaniała historia autorki,która niesie ze sobą przekaz pokazując,że warto reagować na krzywdę innym.To także obraz pierwszej miłości,która została wystawiona na próbę.
Nie przechodźcie obojętnie obok tej książki.Warto ją przeczytać i poznać przeciwności losu z którymi muszą zmagać się bohaterowi.
💙Polecam💙

Informacje dodatkowe o Podwójny blef:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2024-02-07
Kategoria: Dla młodzieży
Dodał/a opinię: Barbara Dębska

Zobacz opinie o książce Podwójny blef

Kup książkę Podwójny blef

Zemsta upadłej księżniczki
Agnieszka Brückner0
Okładka ksiązki - Zemsta upadłej księżniczki

Historia Laury Castillo, siostry Ivo z Zemsty Kruka i Zemsty Castillo. Krucha, skrzywdzona, delikatna - tak jeszcze do niedawna mówiono o Laurze. Teraz...

Zemsta Kruka
Agnieszka Brückner0
Okładka ksiązki - Zemsta Kruka

Eva Casco nie jest typową księżniczką mafijną, która żyje w złotej klatce i czeka na aranżowane małżeństwo. Dziewczyna jest bękartem. Co prawda ojciec...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska