Odnaleziona

Tom 2 cyklu Lena

„Odnaleziona”, czyli dalsze losy bohaterów „Oszukanej”.

Magda Stachula niezawodnie funduje nam znakomity thriller psychologiczny. Duszna, niepokojąca atmosfera jak przed nieprzeciętną burzą wypełnia książkę od początku do końca.

Dalsze losy skrzywdzonej i oszukanej Leny, młodej kobiety, której życie nigdy nie oszczędzało, to podróż z Polski do Dani.

Żeby wiedzieć co się stało, że Lena jest jaka jest, przed czym ta dziewczyna ucieka i kogo się boi, koniecznie trzeba przeczytać „Oszukaną”.

Czy po lawinie nieszczęść Lena dotarła do mety?

Czy Kopenhaga okaże się być bezpieczną przystanią?

Anonimowa w wielkim mieście dziewczyna, ukryła się w domu staruszki w centrum Kopenhagi. Postanowiła żyć chwilą, ograniczyć swoje plany i marzenia do 24 godzin. Jednak przeszłość o niej nie zapomniała.. Galopujące czarne myśli, zaburzone już na zawsze poczucie bezpieczeństwa i instynkt przetrwania, wszystko to jest zwiastunem powracającego koszmaru.

Czy można uciec od przeszłości?

Autorka gra czytelnikom na emocjach co chwila wrzucając w życie bohaterów bombę. To sprawia, że jest to książka nieodkładalna.. wątpliwości czy Lena rzeczywiście zostanie odnaleziona, wątki poboczne oraz ciekawość kto zabił i właściwie kogo – nie pozwalają na chwilę wytchnienia.

„Odnaleziona” to znakomity thriller psychologiczny o tym, że każdy nosi w sobie swoje piekło.

Polecam.

Kup książkę Odnaleziona

Ekipa na tropie. Niezapomniane urodziny
Magda Stachula0
Okładka ksiązki - Ekipa na tropie. Niezapomniane urodziny

Ekipa na tropie kolejny raz musi zmierzyć się z... Filip, młodszy brat Kuby zaplanował niezwykłą niespodziankę dla Kuby, postanowił zorganizować niezapomnianą...

Stalker
Magda Stachula0
Okładka ksiązki - Stalker

W Jeziorze Białym znaleziono rozczłonkowane zwłoki kobiety. Kto za tym stoi i kim jest ofiara? Na te pytania stara się odpowiedzieć dwójka policjantów...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska