Nagły świt

"Nagły świt" to pierwszy tom serii "Saga rodziny Polakowskich".

Agnieszka Jeż to autorka, która w swoich powieściach skupia się głównie na emocjach. Jej najnowsza książka opisuje losy Polaków podczas II wojny światowej.

Anna Polakowska musi zrobić wszystko, żeby chronić swoje dzieci. Zwłaszcza teraz, kiedy jest zdana sama na siebie, ponieważ jej mąż przebywa na froncie.

"...nawet jeśli komuś udało się przetrwać ten koszmar, to potem będzie musiał dokonać drugiego cudu - znaleźć sposób, by dalej żyć".

Wojna to najstraszniejsza rzecz w dziejach ludzkości. Zabrała wiele ludzkich istnień, rozdzieliła rodziny, dzieciom zabrała dzieciństwo i radość życia, a jedyne co zostaje człowiekowi to nadzieja.

Autorka pokazuje nam w bardzo rzeczywisty sposób oblicze wojny. To idealna lektura dla każdego, a losy rodziny Polakowskich wciągają od pierwszej strony.

Polecam👌

Informacje dodatkowe o Nagły świt:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2022-09-07
Dodał/a opinię: monikaswiatek

Zobacz opinie o książce Nagły świt

Kup książkę Nagły świt

Spotkajmy się po wojnie
Agnieszka Jeż0
Okładka ksiązki - Spotkajmy się po wojnie

Trzy pokolenia, dwie historie, jeden wspólny los. Piękna opowieść o miłości i wojnie. Anna Matkowska i Marcin Zieliński zaczynają nowe życie. Razem...

Odpłata
Agnieszka Jeż0
Okładka ksiązki - Odpłata

Podhale i Mazury - dwa odmienne światy, trzy różne zbrodnie. Jeden dług. Podhale, 1945. Ta zbrodnia wszystko zaczęła. Podhale, 2019. Ta zbrodnia wszystko...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska