Diament i Róża

🩵🩵🩵🩵

,,Są sekundy, które wszystko zmieniają. Są chwile, które zostają z nami na zawsze. Są czyny, których się nie da odwrócić”.

⭐️Książka "Diament i Róża" autorstwa Karoliny Winiarskiej to prawdziwa perełka pod względem wizualnym, estetycznym i stylistycznym.

⭐️Do tego tekst ma naprawdę dużą czcionką, która sprawia, że zawartość pochłania się w zastraszającym tempie, a uwierzcie, mi jest co pochłaniać, gdyż autorka stworzyła piękną, emocjonalną historię, która wzrusza i wprowadza w stan melancholii i skupienia.

⭐️Opowieść nie jest przerysowana ani banalna, lecz oryginalna i nietuzinkowa, skupiająca się na marzeniach, przyjaźni i wewnętrznej sile kobiet. To właśnie kobiety i ich losy są tu przedstawione na pierwszym planie.

⭐️Autorka by, jak najbardziej zaintrygować czytelnika zabiera, nas w podróż do przeszłości bohaterów wplatając w to wszystko klimat Afryki- nietypowe nawiązanie, które bardzo mi się podobało.

⭐️Postacie książki scharakteryzowane były dość dobrze, choć nie jakoś szczególnie dokładnie to wystarczająco do tego by łatwo można było ich sobie wyobrazić, a tym samym wczuć się w ich losy i w nich samych.

⭐️"Diament i Róża" to moje drugie spotkanie z twórczością autorki i kolejne udane. Jej styl pisarski odpowiada moim preferencjom czytelniczym, a jej twórczość jest odświeżająca i idealna na relaks, a do tego pozwala zmienić postrzeganie wielu rzeczy.

Polecam tę książkę wszystkim, którzy lubią emocjonalne i oryginalne pozycje🩵🖤.

✔️Współpraca reklamowa z @wydawnictwodiamenty oraz autorką @karolinawiniarska.autor 🖤.

Informacje dodatkowe o Diament i Róża:

Wydawnictwo: Diamenty
Data wydania: 2023-04-12
ISBN: 978-83-967131-0-0
Dodał/a opinię: za_czytamm

Tagi: obyczajowe miłość podróż Afryka

Zobacz opinie o książce Diament i Róża

Kup książkę Diament i Róża

„Dopóki żyjesz, możesz wszystko.Po to są kolejne wschody słońca, żeby ten czas pomiędzy pierwszym i ostatnim promieniem wypełnić życiem”

"...każda decyzja dzisiejszego dnia zaprowadzi cię do twojego jutra i do twojej przyszłości"

W twoją stronę
Karolina Winiarska0
Okładka ksiązki - W twoją stronę

Dwie siostry i jedna wspólna historia, która udowadnia, że życie, pomimo że trudne, bywa także zaskakująco łaskawe... Łucję i Felicję dzieli...

Następnym razem
Karolina Winiarska0
Okładka ksiązki - Następnym razem

Ile razy można nie dostrzec miłości zanim będzie za późno? Poruszająca opowieść o życiu oraz miłości, która nie przemija - idealna na zimowe...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;