Bojkot

Powiem Wam, że to dosyć pokręcona historia a wszystko, co myślicie podczas czytania wywraca się do góry nogami na samym końcu.

Nastka a właściwie Anastazja jest nieszczęśliwie zakochana w Igorze, który przypadkiem odsłania ciało naznaczone siń*ami.

Obrazek ten nie pasuje do tego, co nastolatka sobie wykreowała w głowie.

Igor przecież jest idealny, nie może mieć takich skaz.

Dziewczyna za wszelką cenę pragnie mu pomóc a wydarzenia sprzed kilkunastu miesięcy kładą się cieniem na to, co się dzieje obecnie.

Prowadzi swoje prywatne śledztwo i zastawia pułapki niczym wytrawny łowca.

Przyznam się, że Nastka moim zdaniem to potwornie zakłamana manipulantka, która czerpie korzyści z krzyw*y innych.

Dla swoich własnych wyobrażeń i pragnień zrobi dosłownie wszystko, nie ucieknie od szanta*u i podstępów.

Jest też osobą rozpieszczoną, która się wywinie z każdej opresji głównie dzięki kontaktom, wpływom i pieniądzom.

Był taki moment, w którym odniosłam wrażenie, że przez chwilę jej zależało naprawdę.

Podjęte zostały trudne tematy, jak prze*oc w rodzinie, apodyktyczna matka, alko*olizm itd.

Trzeba to oddać autorce, że jej pióro jest bardzo dobre, wręcz wspaniale wykreowała bohaterów, którzy są bardzo realistyczni.

To tacy ludzie z krwi i kości, którzy z pewnością żyją obok nas.

Wyrachowani, rozpieszczeni, bogaci i biedni.

Hermetycznie zamknięte społeczności lekarzy etc.

Bardzo dobrze mi się czytało, z wielkim i stałymi zaangażowaniem i zainteresowana byłam także od początku do końca tym, co się właściwie stało i o co chodzi.

Dla ludzi mniej wnikliwych albo tych w szoku, w posłowiu autorka wyjaśnia nam co nieco "co autor miał na myśli" więc taki bonusik dodatkowy.

Nie wiem, czy bym potrafiła skatalogować gatunek ale z pewnością ma coś w sobie z thrillera psychologicznego.

Nie zabrakło trup*w, sensacji i odrobiny love story.

Z całą pewnością mocne 7/10 stanowczo ta książka na każdą z nich zasłużyła i polecam serdecznie.

Informacje dodatkowe o Bojkot:

Kup książkę Bojkot

Bujda
Agnieszka Kulbat0
Okładka ksiązki - Bujda

Pewnego dnia Kalina nieoczekiwanie staje się świadkiem morderstwa. Z dachu bloku, w którym mieszka, zostaje zepchnięty mężczyzna. Nastolatka chce jak najszybciej...

Mojra: Przeklęte dzieci Inayari
Agnieszka Kulbat0
Okładka ksiązki - Mojra: Przeklęte dzieci Inayari

W pełnym miłości wzroku ukochanego czasem kryje się zalążek zagłady. Rayn, ratując życie Aidena, nie zdaje sobie sprawy, że to on ma przynieść jej zgubę...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;