reklama

Whiskey Chaser

Tom 1 cyklu Tajemnicze miasteczko Bootleg Springs

W prowincjonalnym miasteczku Bootleg Springs mieszka piękna, zadziorna i pewna siebie Scarlett Bodine. To intrygująca, twardo stąpająca po ziemi młoda kobieta, która kieruje się w życiu prostymi zasadami. Jest świadoma swojego wdzięku i z premedytacją wykorzystuje go do uwodzenia mężczyzn — wyłącznie dla przyjemności. Sytuacja zmienia się w momencie, gdy poznaje zagadkowego Devlina McCallistera, którego postrzega jako kolejny cel erotycznych podbojów.

Powieść Lucy Score i Claire Kingsley łączy pikanterię gorącego romansu z interesującą historią życia głównej bohaterki. Pełna wciągających dialogów, zaskakujących zwrotów akcji i bezpośredniego humoru, dostarcza mnóstwo rozrywki, a każdą kolejną stronę czyta się z wypiekami na twarzy. To idealna książka na wieczorny relaks — z niezwykle interesującymi bohaterami w roli głównej i tak samo ciekawym miejscem akcji, jakim jest małe, ale skrywające wiele tajemnic Bootleg Springs.

Informacje dodatkowe o Whiskey Chaser:

Whiskey Chaser - opinie o książce

Avatar użytkownika - przyrodaz
przyrodaz
Przeczytane:2024-06-26, Ocena: 5, Przeczytałam,

Ciekawa historia. Książka rozkręca się niczym motek wełny rzucony na dywan, który zahacza o każdy paproszek, który się do niego przykleja. Chcę przez to powiedzieć, że im dalej, tym autorka nie zwalnia z dodatkowymi opisami. Historię poprowadziła bardzo dokładnie, tutaj postacie się ubierają, korzystają z toalety i jedzą niekiedy nawet smaczne dania. Nie mogłam jej czytać będąc głodna, nawet wydaje mi się, że po skończonej powieści kilo przytyłam! Postacie są nietuzinkowe, mają swoje cechy charakterystyczne, których o dziwo nikt inny nie powiela. Kobieta zdaje się tutaj rządzić, choć mamy dwie główne postacie. Jej się wydaje, że jest pępkiem świata, wie o swoich wdziękach, bo nam je podkreśla, nie zapominając o swoim życiu łóżkowym. Lubi się dobrze bawić i nie zamierza ustępować tylko dlatego, że jej nowy sąsiad wciąż ma na coś focha. Babcia poprosiła ją, by dobrze się sąsiadem zajęła i robi to po swojemu, nie bacząc na to, że on chce swojej prywatności i nie podoba mu się, że bez pozwolenia wchodzi do jego domku robiąc mu śniadanie, bo o nie nie prosił. On jednak nie wie, że pani Bodine nie odpuszcza zbyt łatwo. Tym bardziej, gdy widzi jego idealnie wyrzeźbione ciało:-)
Męska postać pojawiła się w małym miasteczku po to, by odpocząć. Nosi na ramionach ciężar porażki i zdradę. Nie ma najmniejszej ochoty na głośne muzyki, tym bardziej towarzystwo gadatliwej sąsiadki. W planach miał tylko ciszę i odpoczynek. Nie wiedział tylko, że w niedalekiej przyszłości czeka go urok młodego ciała i gorących igraszek zakrapianych dobrym humorem i prawdziwym wyzwoleniem. Jednak do wszystkiego dojdziemy po kolei. Pomimo tego, że od damskiej strony jest pośpiech, to jednak on spowalnia te kontakty. No a później to już nie wiadomo gdzie zaczyna się jej głowa, a gdzie kończy jego skarb między nogami:-) I żeby nie psuć wam zabawy z czytania, dodam tylko, że nie zawsze będzie tutaj wesoło. Nawet nas napotka stres, gdy będzie chodziło o sprawę z napaścią, ale to już część, którą musicie odkryć sami. Wiedzcie jeszcze, że za ładnym uśmiechem może kryć się opowieść, która naprawdę boli.
Śmiało mogę polecić książkę osobom pełnoletnim, gdyż nie brakuje tutaj pikanterii. Czyta się ją szybko i w napięciu, pomimo tego, że druk jest ciut mniejszy. Napisana z perspektywy postaci:-)

Avatar użytkownika - Czytadlo
Czytadlo
Przeczytane:2023-06-11, Ocena: 5, Przeczytałem,

Bootleg Springs - miasteczko pełne tajemnic.

„Masz tylko określoną liczbę dni oraz ograniczoną liczbę wschodów i zachodów słońca w życiu. Tylko od ciebie zależy, czy wykorzystasz je w pełni.”

W tym cytacie jest wiele prawdy. Dlatego powinniśmy życie brać pełnymi garściami, bo nigdy nie wiadomo, kiedy nastąpi nasz koniec. Nie bójmy się okazywać swoich uczuć i ich wyznawać tym, których kochamy.

„W czasie prohibicji Bootleg Springs było najbardziej dochodowym miasteczkiem w całej Wirginii Zachodniej.” Nasza bohaterka Scarlett Bodine wprowadza nas w krótką historię małego miasteczka, w którym cały czas się coś dzieje. Jak nie imprezy, to bójki jej braci. Opowiada również pokrótce historię swojej rodziny tajemniczemu przybyszowi - Devlinowi, który zaprząta jej myśli, w którym się zakochuje. Czy z wzajemnością? Czy rodzina Scarlett zaakceptuje Devlina? Czy ich związek ma przyszłość? Czy Devlin byłby w stanie zrezygnować z wielkiego miasta pełnym perspektyw, dla prowincjonalnej zadziornej dziewczyny?

Scarlett po śmierci ojca nie bardzo wie, jak się odnaleźć w codziennych obowiązkach. Podczas porządków na strychu znajduje zakrwawiony żółty sweter koleżanki, która przed kilku laty zaginęła. Jakie tajemnice kryje miasteczko Bottleg Springs? Dlaczego ów przedmiot znajduje się w jej rodzinnym domu i co jej ojciec mógł mieć z tym wspólnego?

Powieść jest dość pikantna. Mamy nietuzinkową historię życia Scarlett oraz gorący romans z Devlinem, przypadkowym mężczyzną, który po skandalu postanawia w miasteczku trochę odpocząć i przemyśleć swoją sytuację i położenie, w jakim się znalazł. Urokliwe miasteczko poznajemy z każdym rozdziałem oraz toczące się tam życie oraz niewielki wątek kryminalny, który zaciekawia.

Książkę szybko się czyta dzięki lekkiemu pióru autorek oraz dużej ilości dialogów. Wartka akcja i ciekawie przedstawieni bohaterowie główni, jak i poboczni. Cieszę się, że sięgnęłam po tę książkę, bo mogłam się zrelaksować i trochę odpłynąć od codziennego natłoku wydarzeń. Historia miasteczka bardzo mnie zaciekawiła i na pewno sięgnę po całą serię, aby poznać zakończenie tej historii, a będzie ich sześć, tyle mogę Wam zdradzić. Bo małe miasteczko kryje niejedną tajemnicę. A sąsiedzi znają Twój każdy ruch!

Mam nadzieję, że Was zaciekawiłam i sięgniecie po tę pozycję zupełnie przypadkiem, jak ja i będziecie chcieli ją kontynuować. Ja czekam na kolejną część i mam nadzieję, że długo czekać nie będę.

Avatar użytkownika - kotoksiazka
kotoksiazka
Przeczytane:2023-05-18, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

WHISKEY CHASER to przeurocza i lekka historia owiana dobrym humorem z nutką pikanterii. To powieść z tych, które idealnie się sprawdzi na poprawę nastroju przy lampce wina.

Och, jak ja polubiłam się z tym małym urokliwym miasteczkiem Bootleg Springs i głównymi bohaterami, Scarlett i Devlinem. Ona zadziorna, charakterna i zaradna, on mrukliwy, z wielkiego miasta i po przejściach, i ta chemia między nimi, aż iskrzy.

Jednak to nie tylko główni bohaterzy stworzyli tą historię, bo postacie drugoplanowe, jak bracia Scarlett i mieszkańcy tejże przeuroczej miejscowości, dopełnili całość. Skutkiem czego powieść czytałam z przyjemnością i z uśmiechem na twarzy. Pomimo, że wiedziałam jaki będzie finał, to z miłą chęcią obserwowałam perypetie Scarlett i Devlina oraz rodzące się uczucie. Dopingowałam im z całego serca

Z wielką ochotą przeczytam pozostałe tomy tej serii.

Avatar użytkownika - ktomzynska
ktomzynska
Przeczytane:2023-05-10, Ocena: 5, Przeczytałam,

O twórczości Lucy Score słyszałam wiele dobrego, jednak do tej pory nie miała okazji po nią sięgnąć. Jednak muszę przyznać, że te pochwały są naprawdę dobrze uzasadnione, chociaż w przypadku "Whiskey Chaser" ich połowa musi przypaść także Claire Kingsley.

Sama fabuła nie jest czymś nowym i odkrywczym, bo raczej znajdziemy w niej wiele elementów identycznych jak w wielu romansach. Autorki osadziły akcję w małym, prowincjonalnym, ale także urokliwym miasteczku Bootleg Springs, gdzie jak przystało na tego typu miejsce wszyscy się znają i wszyscy wszystko o sobie wiedzą. Jeżeli po tych słowach myślicie, że będzie nudno i przewidywalnie to jednak jesteście w błędzie. Tzn przewidywalnie jest, ale nudno z całą pewnością nie. Widać, że autorki dobrze przemyślały fabułę i ciekawie ją przedstawiły. Nie brakuje tutaj dawki humoru, miłości i dość intrygujących postaci.

To właśnie bohaterowie są najmocniejszą stroną tej powieści, bo uwierzcie, ale da się ich polubić już od pierwszych stron. Rodzeństwo Bodine to takie prawdziwe rodzeństwo, gdzie jest wiele impulsywności, dogryzania, ale i wsparcia oraz braterskiej miłości. Sama postać Scarlett bardzo przypadła mi do gustu. Jest to typ silnej kobiety, które tak uwielbiam. Chociaż trzeba przyznać, że przeszłość odcisnęła na niej bardzo głębokie piętno i pozostawiła bruzdy w sercu. Jej relacja z Devlinem została bardzo fajnie rozegrana i podgrzewa atmosferę. W tym miejscu pojawiają się sceny dla troszeczkę starszych czytelników, ale nie brakuje w nich dobrego smaku, więc czyta się je naprawdę z przyjemnością.

Muszę przyznać, że podczas czytania "Whiskey Chaser" towarzyszyło mi wiele skrajnych emocji od śmiechu po smutek czego kompletnie się nie spodziewałam. Jest to idealna lektura na leniwe popołudnie, z którą można spędzić naprawdę miło czas. Polecam!

Scarlett twardo stąpa po ziemi. Dużo już przeszła, jednak potrafi walczyć o swoje. Jest silna, odważna i kieruje się swoimi zasadami. W swoim miasteczku prowadzi własną firmę i pomaga mieszkańcom w mniejszych i większych naprawach. Choć małżeństwo jej rodziców nie było idealne to do ostatnich dni opiekowała się ojcem. Zawsze też może liczyć na swoich braci. Kłócą się, ale wskoczą za sobą w ogień.

Devlin przeżywa ciężkie chwile i potrzebuje odskoczni od rzeczywistości. Jego na pozór idealne małżeństwo właśnie dobiegło końca. Co więcej rodzice wysłali go do miasteczka Bootleg Springs, aby skandal z jego udziałem trochę ucichł. Tak się złożyło, że jego tymczasową sąsiadką została Scarlett.

Między Scarlett a Devlinem iskrzy od pierwszego spotkania. Chemia między nimi jest wręcz wyczuwalna. Oboje godzą się na związek z wyznaczonym terminem ważności. Na dodatek Scarlett właśnie znalazła dowód, który może mieć istotne znaczenie w śledztwie w sprawie zaginięcie sprzed kilkunastu lat. Jak to wpłynie na dalsze wydarzenia? Czy relacja tej dwójki przetrwa?

Co za cudowna historia! Świetnie bawiłam się czytając "Whiskey Chaser". Nie brakuje tu humoru, scen trzymających w napięciu i zagadek. Są też pikantniejsze sceny. Scarlett to taka dziewczyna, której nie da się nie lubić. W swoim szaleństwie jest bardzo urocza. A Devlin? Och, przekonajcie się sami! I do tego ciągłe starcia między rodzeństwem Bodine'ów. Ta książka to idealne połączenie romansu z wątkiem kryminalnym. Już nie mogę doczekać się kolejnych tomów, a rozwiązanie zagadki zaginięcia niezwykle mnie ciekawi. Lucy Score i Claire Kingsley stworzyły coś niesamowitego. Zachęcam wszystkich do lektury. Uwierzcie, nie pożałujecie.

Avatar użytkownika - bookaholic-in-me
bookaholic-in-me
Przeczytane:2023-05-06, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Scarlett to kobieta, która nie boi się stawiać czoła wyzwaniom. Szczera do bólu, samowystarczalna, groźna, gdy wymaga tego sytuacja, niezwykle lojalna. Wychowana z trzema braćmi doskonale wie, jak walczyć o swoje. Daleko jej do poprawności politycznej, jednak w Bootleg Spings nikt tego od niej nie wymaga. Zatwardziała singielka, nie ma zamiaru wychodzić za mąż przed trzydziestką, a najlepiej w ogóle. Niesamowita złota rączka, która nie obawia się ubrudzić i ma niesamowity dryg do naprawiania dosłownie wszystkiego. Chyba także innych ludzi.   Devlin to prawnik, dla którego ścieżka kariery została obrana, gdy jeszcze nie umiał dobrze chodzić. Jego rodzice włożyli w jego wychowanie wiele pracy i stworzyli człowieka idealnie nadającego się do polityki. Waży każde słowo, jego zachowanie jest nastawione na to, by nie przynieść jakiegokolwiek skandalu, a jego życie obfituje w spotkania towarzyskie, które mają wzbogacić szeroką sieć kontaktów. Jego zadaniem jest piąć się na szczyt i trudno mu sobie wyobrazić siebie w innym wydaniu - dopóki nie trafia do Bootleg Springs. To miasteczko szybko uświadomi mu, że to, co było jego codziennością niekoniecznie było najlepszym wyborem dla jego serca i człowieka, którego lata temu skrył wewnątrz siebie.

,,Whiskey Chaser" zabiera nas w szaloną i pełną dobrego humoru podróż do Bootleg Springs, podsyconą odrobiną tajemnic z przeszłości. Postaci, które pojawiają się w tej książce nie da się nie polubić, a prostolinijność i oryginalność mieszkańców miasteczka jednocześnie zadziwia, jak i wywołuje uśmiech na twarzy. Rozpoczynając tę powieść nie miałam pojęcia, że wyruszę w tak niezapomnianą i przyjemną przygodę, a jednak - stało się! I choć ta opowieść może nie niesie ze sobą górnolotnych przesłań ani nie cechuje jej nadmierna świeżość fabuły, jednak ma w sobie to ,,coś", co sprawia, że czyta się ją jednym tchem z niezmiernym zadowoleniem. Bohaterowie są świetnie wykreowani na zasadzie przeciwieństw, a jednak wspólnie uzupełniają się w sposób, o jakim można marzyć. Scarlett jest niezrównana, jej charakteru nie da się podrobić, a jej postawa życiowa sprawia, że chciałoby się mieć ją za przyjaciółkę. Devlin natomiast swoim zagubieniem roztapia serca, a jego przemianę z człowieka pełnego zasad na przystosowanego do nieokiełznanego życia w Bootleg obserwuje się wręcz doskonale. Lecz uwagę przykuwają także postaci poboczne, które świetnie rokują na niebanalną zawartość kolejnych tomów serii. A między wierszami Autorki zgrabnie poruszają kwestię życia w cieniu rodziców, spełniania ich oczekiwań oraz wpływu jaki czasem nieświadomie wywierają na swoich potomkach. Zdecydowanie jest to romans wart poznania przez wszystkich miłośników gatunku!

Nowy projekt Maggie
Lucy Score0
Okładka ksiązki - Nowy projekt Maggie

Autorka bestsellera ,,New York Timesa", To, co zostaje w nas na zawsze, zaprasza na nowy, gorący romans, który rozkwitnie w małym miasteczku między Maggie...

To, co chcemy zostawić za sobą
Lucy Score0
Okładka ksiązki - To, co chcemy zostawić za sobą

Tylko jedna kobieta mogła mnie uwolnić. Ale prędzej bym się podpalił niż poprosił o cokolwiek Sloane Walton. Lucian Rollins jest pełnym determinacji...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung