reklama

Vicious Queen. Boneyard Kings. Tom 2

Zamknij oczy i policz do trzech...

Everly myślała, że trzy nieszczęścia w jej życiu wyczerpią limit. Nie miała pojęcia, że kłopoty dopiero się zaczną... Po tym, jak straciła wszystko, musiała wyjechać na drugi koniec świata, żeby zamieszkać ze swoim wujkiem. Nie przewidziała, że stanie się celem trzech niebezpiecznych i szalenie pociągających chłopaków, zwanych Królami Cmentarzyska.

W tej zupełnie nowej rzeczywistości Everly nie wie już, komu może zaufać. Wszystko, w co wierzyła, okazuje się kłamstwem. Jej bliscy skrywają mroczne sekrety, a ci, którzy dotąd najbardziej jej zagrażali, teraz podzielą jej serce na trzy równe części. Jedno jest pewne: jeśli Everly chce przetrwać, nie będzie mogła już dłużej być pionkiem w cudzej grze. Pora, aby stała się królową.

,,Vicious Queen" to drugi tom trylogii Boneyard Kings.

Ostrzeżenie:

Książka zawiera sceny przemocy, opisy brutalnych i perwersyjnych praktyk seksualnych, a także elementy horroru, które mogą wywoływać niepokój. Treść jest fikcją literacką i nie stanowi realistycznego odzwierciedlenia. Powieść przeznaczona dla dorosłych.

Informacje dodatkowe o Vicious Queen. Boneyard Kings. Tom 2:

Vicious Queen. Boneyard Kings. Tom 2 - opinie o książce

Avatar użytkownika - Anitka_170
Anitka_170
Przeczytane:2023-10-17, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2023,

„Wszyscy się czasami boją. Musisz się tylko upewnić, że inni tego nie widzą. Świat jest pełen ludzi, złych ludzi, którzy wykorzystają każdą odrobinę słabości, jaką od Ciebie wyczują. Odwaga to… Działanie pomimo strachu”.

Gra pomiędzy Everly a Królami Cmentarzyska trwa. Gracze zostają tacy sami, lecz zmieniły się reguły gry. Czy na lepsze? To się jeszcze okaże.

Everly chwilowa utrata pamięci nie jest na rękę. Czuję się zdezorientowana, bo nie pamięta, co robiła w dzień wypadku. Osaczona przez wuja nie ma możliwości rozmowy z chłopakami, lecz co się odwlecze to nie uciecze. Prędzej czy później mężczyźni przypomną swoją obecność naszej bohaterce.

„Jesteś silna, Everly. Stawiłaś czoła wszystkim trzem królom jednocześnie. Padłaś przed nami na kolana na złomowisku, ale to ty trzymałaś całą władzę”.

Wreszcie uzyskałam kilka odpowiedzi o tajemniczej sprawie, która ciągnęła się od samego początku. Prawda okazała się bardziej mroczna, niż przypuszczałam. Na jaw wyszły nowe fakty. Macki sięgają głębiej, niż ktokolwiek przypuszczał. Zaczyna się robić ciekawiej.

Przygotujcie się na mocne sceny erotyczne, których jest tu sporo. Niekiedy uczestniczy w nich cała czwórka bohaterów. Weźcie to pod uwagę, decydując się na lekturę książki. Wiadomo, że nie każdemu odpowiadają takie sceny. Mnie osobiście nie przeszkadzały.

Książka czytało mi się szybko. Nie jest jakaś duża objętościowo, więc lektura nie zajęła dużo czasu. Rozdziały z perspektywy wszystkich bohaterów nadal są dobrym pomysłem.

Przez zakończenie miałam ochotę rzucić książką. Oczywiście przerwano w kluczowym momencie. I znów muszę czekać na kontynuację. Mam nadzieję, że tym razem otrzymam wszelkie odpowiedzi.

,,Wszyscy się czasami boją. Musisz się tylko upewnić, że inni tego nie widzą. Świat jest pełen ludzi, złych ludzi, którzy wykorzystają każdą odrobinę słabości, jaką od Ciebie wyczują."

Zaznaczam, iż książka jest przeznaczona dla pełnoletnich czytelników.

Fabuła tej książki jest jak labirynt pełen zagadek, który trzyma czytelnika w napięciu do samego końca, fundując pełen emocji wyścig, który okraszony kolejnymi zakrętami, pozwala balansować na granicy. Niech się nikt nie łudzi, że skończy się to bez trudu.

Już od pierwszych stron zostajemy wciągnięci w tę zapadającą w pamięć opowieść, w której nic nie jest tym, czym się wydaje.

Zakończenie poprzedniej części stanowi tylko wstęp do dalszej eskapady w świecie bohaterów, które sprawia, że czujemy w sobie pragnienie dalszego poznania losów postaci. Chcemy dowiedzieć się, co stanie się dalej, jakie tajemnice zostaną odkryte, a jakie nadal pozostaną w ukryciu.

Powieść jest pełna odważnych zwrotów akcji, które zaskakują czytelnika na każdym kroku. Autorki zręcznie manipulują narracją, rzucając nam w twarz zagadki, których rozwiązanie wydaje się być coraz bliżej, by następnie ponownie je zakryć pod zasłoną tajemnicy. Ta zawiła sieć intryg, gdzie każdy detaliczny wątek splata się z pozostałymi tworzy opowieść, która trzyma nas w swoim misternym uścisku nie dając chwili na swobodny oddech.

Autorki odważnie wplatają w fabułę momenty namiętności i pożądania. Gdzie w pierwszym tomie również były, tutaj mam wrażenie, jakby pojawiły się one w zwiększonej ilości, bardziej odważne, dosadniejsze. Jednak te sceny, choć miały na celu budowanie napięcia i intensyfikację relacji między bohaterami, momentami mogą działać odmiennie na różnych czytelników. Dlatego, choć te sceny niekiedy były dla mnie kontrowersyjne, to stanowiły one jakiś istotny element, który posłużył rozwijaniu postaci i fabuły, wprowadzając bardziej złożony i realistyczny kontekst emocjonalny.

"Vicious Queen" to drugi tom trylogii Boneyard Kings.

W ciągu dalszym nie wiem, jak mam ją ocenić.

To zdecydowanie mocna, kontrowersyjna historia, która nie jest dla każdego. Będzie idealna dla fanów erotyków, bo trzeba przyznać, że jest gorąco, czasem nawet za bardzo.

Po zakończeniu pierwszej części byłam ogromnie ciekawa, co wydarzy się dalej, jak to wszystko się skończysz i cieszę się, że mogłam się o tym przekonać tak szybko, że miałam w domu od razu dwie książki i że premiera trzeciej części jest już za pasem.

Muszę przyznać, że ta część wciągnęła mnie bardziej niż poprzednia, chociaż zdarzyło mi się pominąć sceny zbliżeń, które nie zawsze były smacznie opisane w moim odczuciu. W pewnym momencie miałam dosyć, czułam się przesycona.

Mocno zaintrygował mnie wujek Everly, o którym nie wiemy nic. To człowiek zagadka i z chęcią śledziłam historię. Również podoba mi się to, że możemy wszystko widzieć oczyma Everly, która w tej części się zmieniła i zrobiła się bardziej odważna, ale takie Matteo, Caluma i Sainta. Uprzedzając pytania, bo takie pojawiły się po pierwszej części, nie, nie jest za dużo, nie czułam natłoku, przesytu. Bardzo podoba mi się taki zabieg i jestem jego wielką fanką.

Tak jak mówiłam na początku, mam do tej książki jednocześnie hate, jak i love, i nie wiem, co mam o tym wszystkim myśleć. Z ciekawości sięgnę po zakończenie, żeby zobaczyć jak zostanie zamknięta cała historia.

Pamiętajcie, że jest to pozycja dla dorosłych czytelników i nie jest odpowiednia dla każdego.

Polecam samemu zapoznać się z lekturą i wyrobić sobie o niej zdanie. Jestem ciekawa, czy wam się spodoba.

,,Vicious Queen" to znakomita, porywająca kontynuacja, która uzależnia jeszcze silniej niż poprzedniczka! Począwszy od obezwładniającego napięcia, poprzez mrożące krew w żyłach niebezpieczeństwo, wymykające się z każdej strony i przeplatające z intensywnymi, jakże szczegółowo naszkicowanymi odważnymi, gorącymi scenami, aż do nieprzewidywalności, fundując tym samym lawinę intensywnych, obezwładniających emocji, jakie nie pozwalają nawet na krótką przerwę w lekturze! Bezsprzecznie, fani mocnych i rozpalających zmysły klimatów będą totalnie zafascynowani!

Akcja drugiego tomu jest niesłychanie watka, pisarka nie daje ani chwili wytchnienia zarówno swoim postaciom, jak i zafascynowanemu czytelnikowi, który połyka kolejne słowa z zapartym tchem i wypiekami na twarzy. Adrenalina i niepokój towarzyszą mu niemal przez całą lekturę, a nieobliczalność i niepewność, do czego jest jeszcze zdolna autorka, dodatkowo podkręca już i tak napiętą do granic atmosferę. Kluczową rolę nadal odgrywają tu świetnie nakreślone, rozpalających zmysły i wyobraźnię płomienne sceny, jakie wielokrotnie przyprawiają o szybsze bicie serca. Taka mieszanka namiętności i niebezpieczeństwa tworzy razem wybuchową całość, którą pokocha każdy fan emocjonujących, otumaniających, mrocznych romansów.

,,Vicious Queen" to zadziorna, rozpalająca do czerwoności, fundująca lawinę skrajnych, obezwładniających emocji i naprawdę silnych, odurzających wrażeń kontynuacja, która po prostu was zahipnotyzuje. Mroczny klimat, wartka, nieobliczalna akcja, liczne gorące, jakże odważne sceny oraz ciągłe uczucie niepokoju, a wszystko to dopełnione świetnymi kreacjami bohaterów, jakich wreszcie mamy okazję odrobinę bliżej poznać. Z tą książką nie ma mowy o nudzie, wyjątkowo sugestywne pióro uczyni z was naocznego świadka tej porażającej historii, po której naprawdę długo nie będziecie mogli ukoić nerwów i zachwytu. Zapewniam, że finał sprawi, że będziecie zbierać szczękę z podłogi i niecierpliwie wyczekiwać kolejnej części! Polecam całym sercem! ???

Boneyard Kings (Tom 1). Merciless Kings
Becca Steele0
Okładka ksiązki - Boneyard Kings (Tom 1). Merciless Kings

Mówią, że nieszczęścia chodzą trójkami Pierwsze nieszczęście spotkało Everly, kiedy straciła rodziców. Drugie nastąpiło, kiedy musiała zostawić za sobą...

Ruthless Kingdom. Boneyard Kings. Tom 3
Becca Steele0
Okładka ksiązki - Ruthless Kingdom. Boneyard Kings. Tom 3

To królestwo może mieć tylko trzech władców... Czasem to, co bierzemy za nieszczęście, może się okazać błogosławieństwem w przebraniu. To właśnie spotkałoEverly...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung