Boneyard Kings (Tom 1). Merciless Kings

Mówią, że nieszczęścia chodzą trójkami

Pierwsze nieszczęście spotkało Everly, kiedy straciła rodziców. Drugie nastąpiło, kiedy musiała zostawić za sobą wszystko, co znała, żeby przeprowadzić się na drugi koniec świata i zamieszkać ze swoim wujkiem - jedynym pozostałym jej krewnym. Ale trzecie nieszczęście, które miało ją wkrótce spotkać, okazało się najgorsze ze wszystkich...

Everly przyciągnęła uwagę nie jednego, nie dwóch, ale trzech najbardziej osławionych facetów na kampusie. Trzech chłopaków z niewłaściwej strony torów. Saint, Mateo i Callum nazywani są Królami Cmentarzyska, a do ich domu na terenie złomowiska nikt nie chce się zbliżać. A teraz, kiedy upatrzyli sobie nową ofiarę, dla Everly nie ma ucieczki...

Informacje dodatkowe o Boneyard Kings (Tom 1). Merciless Kings:

Boneyard Kings (Tom 1). Merciless Kings - opinie o książce

Avatar użytkownika - Anitka_170
Anitka_170
Przeczytane:2023-09-15, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2023,

„Myślał, że gramy w grę, i w pewnym sensie miał rację. Grę sekretów, strategii. Na szachownicy królowa przeciwko trzem królom.

Więc zrobiłam, co kazał.

Na razie”.

Everly niespodziewanie znalazła się na celowniku trzech mężczyzn, którzy rządzą południową stroną miasta. Jakby miała dość nieszczęść, które ją spotkały. Śmierć rodziców i przeprowadzka do wujka to pestka w porównaniu z tym, co zrobią jej oprawcy.

Czy kobieta wytrwa? I najważniejsze czym zwróciła uwagę Królów Cmentarzyska?

Czy Wy widzicie tę okładkę? Po prostu cudo, które przyciągnęło mnie w pierwszej chwili. Książka musiała znaleźć się na mojej liście do przeczytania. Moja sroka okładkowa przejęła władzę nade mną.

Hot level wskazuje na poziom piąty i szczerze przyznaje rację tej ocenie. To nie jest lektura dla każdego. Zdecydowanie dedykowana dorosłym czytelnikom.

W fabule przedstawiono dużo scen erotycznych, które są bardzo niestandardowe. Zdarzają się trójkąty, które poprzez swoje dokładne opisy potrafią pobudzić wyobraźnię.

Zachowanie Sainta, Mateo i Calluma podyktowane jest dziwną chęcią zemsty. Nie dowiedziałam się w trakcie lektury, o co dokładnie chodziło. Zaciekawiło mnie to bardzo i chcę poznać ukryty powód nagłym zainteresowaniem Everly. Sprawa wydaje się związana z wujem dziewczyny, który skrywa swoje tajemnice.

Głównej bohaterce zabrakło moim zdaniem trochę odwagi i determinacji, by oprzeć się chłopakom. Zbyt łatwo dała się zmanipulować i uległa ich wdziękom. Drażniło mnie trochę jej zachowanie, niezbyt się polubiłyśmy.

Przeczytałam książkę w jedno popołudnie ze względu na małą ilość stron. Podobało mi się przedstawienie wydarzeń z perspektywy Everly i każdego z męskich bohaterów.

Mam mieszane odczucia po skończeniu książki. Zabrakło mi w całej historii czegoś, co pozwoliłoby mi powiedzieć, że przepadłam dla niej. Mam nadzieję, że dalsze tomy dostarczą mi o wiele więcej frajdy z czytania.

A Wam polecam zapoznać się z historią i wyrobić sobie własne zdanie.

Avatar użytkownika - Zfascynacjaoksia
Zfascynacjaoksia
Przeczytane:2023-10-20, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2023,

,,Merciless Kings" to odurzająca, mroczna historia, która zarazem zniewala, trzyma w nieopisanym napięciu, jak i torpeduje lawiną skrajnych, obezwładniających emocji. Co istotne, ta hipnotyzująca opowieść dopieszczona została konkretną porcją niebezpieczeństwa, w skutek czego powstała lektura przeszywająca, zarazem psychicznie miażdżąca, jak i efektownie podnosząca ciśnienie, dotykająca najgłębszych zakamarków ludzkiej duszy. Bezsprzecznie, fani obezwładniających rollercoasterów i wyjątkowo silnych wrażeń będą absolutnie zachwyceni.

Ta książka to prawdziwa emocjonalna petarda, która hipnotyzuje, odurza, a wreszcie uzależnia! Gama doznawanych uczuć w czasie lektury jest przeogromna. Począwszy od silnego zaintrygowania trójką tajemniczych, mrocznych bohaterów, poprzez autentyczne przerażenie mieszające się z niebezpieczną fascynacją i zmysłami rozpalonymi do granic, aż po przeszywające skoki adrenaliny, zafundowane przez wiele nieobliczalnych, niebezpiecznych wydarzeń. Pióro, jakim została nakreślona powieść wyróżnia się wyjątkową sugestywnością, dlatego niemal każde słowo zniewala i rozpala, trafia wprost do serca, a wszystkie emocje, jakie targają bohaterami, stają się naszymi własnymi. Szczerze mówiąc, to wręcz nielegalne, by czytana historia była tak silnie absorbująca!

Wszyscy bohaterowie zostali nakreśleni wyjątkowo starannie, nie sposób ich jednoznacznie ocenić, gdyż posiadają swoje sekrety, zmagają się z ciemnością. Ciekawość, dlaczego tak naprawdę wzięli się na Everly oraz jakie demony przyszłości ukształtowały ich ciężkie charaktery, jak i łączącą ich wyjątkową wieź, dosłownie spędza sen z powiek i nie pozwala nawet na najkrótszą przerwę w lekturze.

,,Merciless Kings" jest paraliżującą, odważną, przesyconą napięciem historią, w której bolesna tematyka przeplata się z mrocznymi sekretami oraz rozpalającymi scenami erotycznymi. To nie tylko brutalny, hipnotyzujący romans, nakreślony tak sugestywnym piórem, że wszelkie emocje dosłownie paraliżują czytelnika, lecz zarazem nieobliczalny, mrożący krew w żyłach wstęp do zniewalającej serii, która zafunduje wam mnóstwo niezapomnianych wrażeń! ?? Polecam!

,,Pokrewieństwo nie sprawia, że jesteście rodziną, to więzi to robią, a więzi, które nas łączyły, były przyczyną, dla której rozpoczęliśmy te popi***zoną przygodę"."

Uwaga!!

,,Ta książ­ka za­wie­ra sceny prze­mo­cy, opisy bru­tal­nych i per­wer­syj­nych praktyk sek­su­al­nych, a także ele­men­ty hor­ro­ru, które mogą wy­wo­ły­wać niepokój.

Treść książ­ki jest fik­cją li­te­rac­ką.

Po­wieść prze­zna­czo­na dla do­ro­słych czy­tel­ni­ków i czy­tel­ni­czek."

Co to za pokręcona historia, dosłownie. Nie mam kompletnie pojęcia co mam myśleć o tej pozycji. Nie bez powodu napisałam wam ostrzeżenie, które znajduje się w środku, ta historia jest mocna i zdecydowanie nie powinna trafić w ręce dziecka.

Nie jest to pozycja dla każdego. Tutaj seks wylewa się z prawie każdej strony. Niekoniecznie mi się to podobało, miejscami było wręcz niesmacznie i nie miałam ochoty czytać punkt widzenia chłopaków, wolałam ten Everly, który był bardziej grzeczny i mniej wulgarny.

Mam problem z tym, jak Everly reaguje na Królów Cmentarzyska. Z jednej strony się przed nimi broni, nie chce zbliżeń, a z drugiej robi się mokra za każdym razem, jak tylko któryś na nią spojrzy. Strasznie mnie to irytowało.

Podoba mi się to, że historia napisana jest aż z czterech perspektyw, dzięki czemu możemy lepiej poznać każdego bohatera. Moim numerem stał się Saint, który miał przynajmniej minimalne przebłyski człowieczeństwa. Zaintrygował mnie Callum, o którym nie wiemy praktycznie nic, a Mateo jakoś nie wywołał we mnie żadnych emocji.

Nie wiem jak ocenić tę książkę. Z jednej strony mi się nie podobało, idealizowanie wykorzystywania dziewczyny też mi nie leżało, chociaż do końca nie było to wykorzystywanie, w końcu sama chciała. Z drugiej strony wciągnęła mnie ta pokręcona historia, a zakończenie sprawiło, że oniemiałam, dosłownie. Jestem ciekawa czym zaskoczą nas bohaterowie w kolejnej części, która już na mnie czeka.

Będzie gorąco, to pewne, chyba jeszcze nie miałam okazji czytać aż tak pikantnej pozycji, dlatego może mam takie mieszane uczucia? Kto wie...

Fani książek erotycznych będą zadowoleni.

Polecam wam samemu sięgnąć po tę książkę i sprawdzić jak wam się spodoba.

,,Ludzie byli zmiennymi istotami, którym kłamanie przychodziło równie łatwo jak oddychanie. Często ich zachowanie oraz mowa ciała mówiła o nich więcej niż słowa."

W literaturze istnieje szereg opowieści, których siła polega na zdolności wciągnięcia czytelnika w skomplikowany świat emocji i relacji między postaciami. To nie tylko fabuła i wydarzenia, ale także zawiłe zachowania bohaterów potrafią nas zachęcić, jakby psychoza była czymś naturalnym.

W samym sercu fabuły znajdują się trzej tajemniczy mężczyźni: Saint Devin, Mateo Soto i Callum Connelly, których nazwiska krążą po Blackstone jak mitologia, wprowadzając do miasta aurę niebezpieczeństwa i nieuchwytności. Oto Królowie Cmentarzyska, władcy południowej części miasta, z tajemnicami, które przyćmiewają ich renomę. To oni wzbudzają zarówno fascynację, jak i strach.

Intrygujący jest sposób, w jaki autorzy ukazują te postacie. Zawiłe zachowania, skrywane emocje, ukryte motywacje - wszystko to tworzy bogate, wielowymiarowe charaktery, które stają się źródłem tajemnicy fabularnej i niepokoju. Zostajemy zmuszeni, aby zadawać sobie pytania dotyczące prawdziwej tożsamości Królów, a ich działania wzbudzają zarówno zainteresowanie, jak i niepokój.

Czytelnik szybko odkrywa, że w Blackstone wszystko jest bardziej skomplikowane, niż się początkowo wydaje. Oprócz władzy i reputacji Królów Cmentarzyska, miasto samo w sobie jawi się jako istota żyjąca, przesiąknięta tajemnicą i nierozwiązanych zagadek. Blackstone staje się trzecim, równie istotnym bohaterem tej opowieści, a jego historia i przeszłość stanowią klucz do zrozumienia całego kontekstu. Każdy krok, każda decyzja staje się zagadką do rozwiązania, co sprawia, że lektura tej książki to niczym gra w szachy, gdzie każdy ruch ma znaczenie, a konsekwencje rozchodzą się jak fale na wodzie.

W tej opowieści to zawiłe zachowania bohaterów stają się kluczowym elementem, który prowadzi akcję. To właśnie ten aspekt składa się na całość, tworząc opowieść, która trzyma w napięciu od pierwszej strony do ostatniej. Swego rodzaju psychoza emocjonalna staje się jednym z narzędzi, które autorki wykorzystują, by skonstruować świat pełen zagadek i niespodzianek.

Ruthless Kingdom. Boneyard Kings. Tom 3
Becca Steele0
Okładka ksiązki - Ruthless Kingdom. Boneyard Kings. Tom 3

To królestwo może mieć tylko trzech władców... Czasem to, co bierzemy za nieszczęście, może się okazać błogosławieństwem w przebraniu. To właśnie spotkałoEverly...

Vicious Queen. Boneyard Kings. Tom 2
Becca Steele0
Okładka ksiązki - Vicious Queen. Boneyard Kings. Tom 2

Zamknij oczy i policz do trzech... Everly myślała, że trzy nieszczęścia w jej życiu wyczerpią limit. Nie miała pojęcia, że kłopoty dopiero się zaczną...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska