reklama

Ruthless Kingdom. Boneyard Kings. Tom 3

To królestwo może mieć tylko trzech władców...

Czasem to, co bierzemy za nieszczęście, może się okazać błogosławieństwem w przebraniu.

To właśnie spotkałoEverly. Myślała, że jej relacja z trzema niezwykłymi chłopakami doprowadzi ją do zguby, ale teraz ma ich po swojej stronie. Wspólnie pokażą, jak daleko są gotowi się posunąć, aby zrealizować swoje cele. Przez ich miasto płynie rzeka krwi, a oni poprzysięgli zdemaskować winnych.

Teraz trzej rywale stają przeciwko trzem królom ich królowej. Wkrótce przekonają się, jak bezwzględne może być ich królestwo. W tej najokrutniejszej z gier zwycięstwo nigdy nie przychodzi łatwo, ale kiedy nagrodą jest zemsta, warto zaryzykować wszystko.

Ruthless Kingdom. Boneyard Kings. Tom 3 to finałowy tom trylogii Boneyard Kings!

Ostrzeżenie:

Książka zawiera sceny przemocy, opisy brutalnych i perwersyjnych praktyk seksualnych, a także elementy horroru, które mogą wywoływać niepokój. Treść jest fikcją literacką i niestanowi realistycznego odzwierciedlenia. Powieść przeznaczona dla dorosłych czytelników i czytelniczek.

Informacje dodatkowe o Ruthless Kingdom. Boneyard Kings. Tom 3:

Ruthless Kingdom. Boneyard Kings. Tom 3 - opinie o książce

Avatar użytkownika - Anitka_170
Anitka_170
Przeczytane:2023-11-21, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2023,

”Oderwała się od Sainta i stała z wyprostowanymi ramionami, a jej włosy powiewały na nocnym wietrze. Oczy miała błyszczące, a na twarzy wypisana była żądza zemsty. Zrozumiałem wtedy, że jej nie docenialiśmy”.

Everly nieświadomie wpadła w pułapkę, z której wydawało się, że nie ma wyjścia. Z odsieczą przychodzą Królowie Cmentarzyska. Nie cofną się przed niczym, aby poznać prawdę. Dzięki naszej bohaterce byli w stanie odkryć istotne informacje.

”Nadal rozważaliśmy, czy to, że poznaliśmy wszystkich graczy tej rozgrywki, to dobrze, czy źle. Teraz miało to o wiele więcej sensu”.

Wszystko zależy teraz od sposobu wykorzystania uzyskanych faktów. Jeden zły ruch może kosztować ich wszystkich życie. Miasto splamione jest krwią niewinnych. Czy sprawiedliwość zwycięży?

Po niespodziewanym zakończeniu w kluczowym momencie w drugim tomie nie mogłam się doczekać kontynuacji. Dobrze, że otrzymałam ostatnią cześć tak szybko. Mogłam się ponownie zagłębić w losy bohaterów, zanim zapomnę wszystkie szczegóły. Wczułam się w ich sprawę i przeżywałam wszystko.

Relacja głównych bohaterów, w której jest ona jedna i ich trzech nie przeszkadzała mi tak bardzo. Zdążyłam się już przyzwyczaić do ich związku. Sceny erotyczne owszem występują również w tej części, jednak moim zdaniem nie ma ich za dużo, są w umiarkowanym stopniu.

Widać, że autorki skupiły się rozwikłaniu tajemniczej sprawy i doprowadzeniu jej do końca. Jako czytelnik uzyskałam odpowiedzi na wszelkie pytania. Nie lubię otwartych zakończeń. Tutaj na szczęście takiego nie ma. Moja ciekawość została zaspokojona.

Ostatni tom przeczytałam chyba najszybciej ze wszystkich. Objętościowo jest niewielki, więc to tylko ułatwiło mi czytanie. Myślę, że na jeden wieczór książka jest w sam raz.

Czas pożegnać się z Everly i chłopakami. Spędziłam z nimi przyjemny czas. I choć bywały sytuacje, które mnie irytowały, dziwiły i zaskakiwały, to mimo wszystko historia podobała mi się.

Z pewnością zyskała niejednego fana, który pokochał jej klimat.

”Nie była kimś, kogo trzeba chronić. Była naszą królową”.

Avatar użytkownika - Zfascynacjaoksia
Zfascynacjaoksia
Przeczytane:2023-11-24, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2023,

,,Ruthless Kingdom" to trzeci, finałowy tom cyklu "Boneyard Kings". Tak jak w poprzednich częściach, utalentowane autorki grają na czytelniczych emocjach niczym prawdziwe mistrzynie. Tym razem jednak, z racji, iż to ostatnie spotkanie z bohaterami, pisarki fundują nam jeszcze większą dawkę niebezpieczeństwa, elementów zaskoczenia, a także wreszcie umożliwiają lepsze poznanie nietuzinkowych i jakże intrygujących postaci.

C. Lymari oraz Becca Steele po raz kolejny udowadniają, iż mają ogromny talent do budowania napięcia, kreowania mrocznego klimatu, a zarazem rozpalania zmysłów do czerwoności. Wartka akcja, ciemne demony przeszłości i rozwijające się gorące, przekraczające wszelkie odgórnie narzucone ramy i zasady uczucie, tworzą razem wybuchową mieszankę, którą pochłania się z wypiekami na twarzy. Ekspresyjne pióro sprawia, że tę odurzającą historię przeżywa się wszystkimi zmysłami, z zapartym tchem pożera się kolejne słowa, równocześnie pragnąc spróbować delektować się chwilami z postaciami jak najdłużej. Rozłąka z nimi bowiem zakończy się ogromną tęsknotą i niedosytem, gdyż przez te trzy części stali się czytelnikowi wyjątkowo bliscy.

Bezsprzecznie, trzecią część pochłania się najszybciej z całej serii, jej fabuła została bowiem naszpikowana fascynującymi zwrotami akcji, jakie dosłownie wbijają w fotel. W czasie tej porażającej lektury nie ma mowy o nudzie, czytający nie zazna ani chwili wytchnienia, poznawana historia uzależni go niczym prawdziwy narkotyk, szczególnie, iż wreszcie wszelkie karty zostają wyłożone na stół. Zapewniam, iż fani emocjonalnych rollercoasterów, dopieszczonych umiejętnie nakreślonym niebezpiecznym wątkiem, z pewnością będą w pełni usatysfakcjonowani!

,,Ruthless Kingdom" jest odurzającą, mroczną i rozpalającą wyobraźnię powieścią, przyprawiającą o szybsze bicie serca i wypieki na twarzy. To idealne, misternie przemyślane zwieńczenie gorącej serii, która podbiła już całą rzeszę zafascynowanych czytelniczych serc, spragnionych przeszywających, skrajnych emocji i solidnej dawki mocnych wrażeń. Obiecuję, że pochłoniecie ją z zapartym tchem! Polecam gorąco!

,,Mówią, że w chwili śmierci życie przelatuje ci przed oczami. Czułem się tak, jakbym przeżył wiele lat w ciągu zaledwie kilku krótkich sekund."

"Ruthless Kingdom" stanowi apogeum trójczęściowej opowieści, w której misternie spleciona fabuła rozkwita w pełnej chwale kulminacji. Kipi dramatyczną dynamiką, prowadząc czytelnika przez mroczne i pełne tajemnic miasto, gdzie zawiłości losu splatają się z brutalnymi konsekwencjami.

Fabuła tej opowieści to misterna sieć tajemnic, które stopniowo odsłaniają swój wzór, wzniecając w sercach czytelników niepokój i intrygujące napięcie. To nie tylko zwykła rywalizacja o władzę czy zwykłe przetrwanie, lecz głębokie dylematy, którym bohaterowie muszą sprostać, przemierzając trudną ścieżkę w kierunku odsłonięcia tożsamości winnych.

Wewnętrzne zmagania i rozterki postaci stanowią niewątpliwą esencję tej opowieści. Obserwujemy, jak bohaterowie stają w obliczu swych wewnętrznych wątpliwości, zmuszeni dokonywać trudnych wyborów pomiędzy własnym sumieniem a pociągającą możliwością odwetu. Ich wewnętrzne konflikty, moralne rozterki i nieuniknione konsekwencje decyzji rzucają światło na ludzką naturę oraz wyrafinowane relacje między postaciami.

Bezlitosna walka o zadośćuczynienie i sprawiedliwość, która towarzyszy głębokiemu wewnętrznemu pragnieniu wykarczowania drogi do sprawiedliwości, prowadzi bohaterów poza ich własne ograniczenia, gotowych ryzykować wszystko, dążąc do zrealizowania wyznaczonego celu. To konfrontacja z samym sobą, poświęcenie i gotowość na ryzyko dla dobra wspólnego, stanowiąca emocjonalne fundamenty tej historii, w której rezultat wydaje się być jakby zawieszony w niewiadomym.

Dla miłośników literatury pełnej intrygi, zaskakujących zwrotów akcji i tajemniczych uniesień, ta książka jest niezwykłą podróżą w głąb mrocznych zakamarków ludzkiej duszy, gdzie wybory kształtują nie tylko przeznaczenie bohaterów, lecz również odbiorców tej niezwykłej opowieści.

Boneyard Kings (Tom 1). Merciless Kings
Becca Steele0
Okładka ksiązki - Boneyard Kings (Tom 1). Merciless Kings

Mówią, że nieszczęścia chodzą trójkami Pierwsze nieszczęście spotkało Everly, kiedy straciła rodziców. Drugie nastąpiło, kiedy musiała zostawić za sobą...

Vicious Queen. Boneyard Kings. Tom 2
Becca Steele0
Okładka ksiązki - Vicious Queen. Boneyard Kings. Tom 2

Zamknij oczy i policz do trzech... Everly myślała, że trzy nieszczęścia w jej życiu wyczerpią limit. Nie miała pojęcia, że kłopoty dopiero się zaczną...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung