Ucieczkę bodyguarda

Tom 2 cyklu Seria o bodyguardzie

Nad idealnym światem Mikaeli zawisły czarne chmury. Theo zniknął. Podczas samotnych nocy kobieta tęskni za dotykiem jego gorącego ciała i namiętnymi słowami, które szeptał jej do ucha w chwilach uniesienia. Dzień nie przynosi ukojenia. Po piętach depczą jej zarówno bezwzględni porywacze, jak i policja.
Mikaela zatrudnia nowego ochroniarza. To kobieta. Alice rozumie jej ból i strach. Wprowadza ją do nielegalnego klubu sztuk walki i uczy posługiwać się bronią. Mikaela odzyskuje wiarę w siebie jako kobieta i jako businesswoman.
Tę pewność siebie burzy nieoczekiwany powrót Theo. Czy może zaufać dawnemu kochankowi? Czy rozum wygra z miłością i dzikim pożądaniem? Dokąd zaprowadzi ich namiętność?
Niebezpieczna gra w świecie wielkich pieniędzy, pięknych ludzi i nieokiełzanej pasji miłości. Ucieczka bodyguarda to kontynuacja romansu erotycznego Sekret bodyguarda. Przekonaj się, czym naprawdę jest pożądanie…

Informacje dodatkowe o Ucieczkę bodyguarda :

Wydawnictwo: Szara Godzina
Data wydania: 2022-10-20
Tytuł oryginału: Ucieczka bodyguarda
Język oryginału: Język polski

Kup książkę Ucieczkę bodyguarda

Ucieczkę bodyguarda - opinie o książce

„Kocham Cię. Tylko to jest prawdą. Reszta się nie liczy. Proszę nigdy o tym nie zapomnij i nie wątp w nas. Nie wątp we mnie”

Mikaela Brown ma wszystko : pieniądze, luksusowe życie, świetnie prosperujący dom mody,ale nie ma najważniejszej rzeczy-miłości Theodor’a,który zmuszony sytuacją,zniknął i zostawił ukochaną wydawałoby się na zawsze.

Każdego dnia Mikaela cierpi, tęskni i rozpamiętuje wspólnie spędzone chwile. Gdy nagle Theo,zostawia jej list, a wszyscy wokół wydają się być tymi, którzy czyhają na jej życie, za namową swojej nowej bodyguard-Alice, Mikeala rozpoczyna zajęcia samoobrony z czwórką, z początku, wydających się jej, gburowatych i przerażających facetów.

Wkrótce okazuje się, że choć nie łatwe treningi stają się dla niej swoistą terapią i pewnego rodzaju wyzwoleniem.

Znikąd pojawiający się Theo na nowo rozpalając jej ciało i umysł, by potem oddalać się od niej na nowo. I nawet kiedy w powietrzu nieustająco wisi zagrożenie, Mikaela, nie może odpuścić pracy zawodowej i wspaniałego kontraktu jaki może zyskać jej dom mody. Kobieta będzie zmuszona podjąć decyzję, która może zaparzyć na całym jej życiu, ale czy rozum, czy miłość weźmie górę nad wyborem i jakie będą konsekwencje tej decyzji, musicie przekonać się sami, jedno jest pewne, niestety nie obejdzie się bez ofiar.

Emocjonująca, zaskakująca, ale też namiętnie pikantna, taka jest druga część serii o bodyguardzie.

Przemiana Mikaeli jaką możemy zauważyć, jej jest na prawdę potrzebna, a ludzie, których poznaje, zmuszona zawalczyć o swoje własne bezpieczeństwo, bezinteresownie jej w tym pomagając, stają się kimś więcej, niż tylko trenerami.

Takjak z Mikaeli można czytać jak z otwartej księgi, tak Theo, aż do samego końca. pozostaje dla mnie jedną wielką zagadką, a koniec, no cóż, mam nadzieję na  więcej.

Niebezpiecznie i pikantnie, ale też luksusowo i stylowo, autorka świetnie połączyła wszystkie te elementy w jedną zaskakującą całość.

W związku z tym, że ostatnie momenty książki, znowu mnie zaskoczyły, mam nadzieję, że wkrótce pojawi się trzeci tom !

Powrót bodyguarda
Marta Maciejewska0
Okładka ksiązki - Powrót bodyguarda

Romans z Theo zmienił uporządkowany świat Mikaeli Brown w niebezpieczną grę o życie. Kobieta musi wybrać pomiędzy dobrze prosperującym biznesem modowym...

Proszę, pokochaj mnie Mamo!
Marta Maciejewska0
Okładka ksiązki - Proszę, pokochaj mnie Mamo!

Któż z nas nie pamięta, jak to jest, kiedy ma się osiemnaście lat i ogromny apetyt na życie, świat leży u stóp, a przyszłość jest na wyciągnięcie ręki...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;