reklama

SADIE

Przystojny i popularny aktor Ryan Grant bierze udział w sesjach terapeutycznych u atrakcyjnej seksuolog.
Sadie jest renomowaną w świecie celebrytów lekarką, która pomogła niejednemu pacjentowi.
Mężczyzna wbrew dzielącej ich bariery fantazjuje o kobiecie.
Czy Sadie złamie swoje zasady i przekroczy granicę lekarz-pacjent?
Z jakim problemem przychodzi do niej Ryan?
Historia, która udowadnia, że mimo swoich słabości warto walczyć o szczęście i akceptację.

Informacje dodatkowe o SADIE:

Avatar użytkownika - magdalenagrzejszczyk
magdalenagrzejszczyk
Przeczytane:2024-03-01, Ocena: 5, Przeczytałam,

♠️♠️♠️♠️ Recenzja ♠️♠️♠️♠️

Ewa Bassa - Rudnicka " Sadie "
@ksiazki_w_obiektywie_ewy

Wydawnictwo : Magia Słów
@wydawnictwomagiaslow

♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️♠️

" Ta kobieta była usposobieniem seksu. To nie tak, że ubierała się wyzywająco na nasze spotkania. Ona zawsze wyglądała elegancko. Z klasą. Tylko w moich oczach każdy jej drobny gest, ułożenie włosów czy mimika jej twarzy sprawiały, że robiło mi się gorąco... "

" Sadie " to fascynującą historię o walce o szczęście i akceptację, pomimo własnych słabości.. To krótkie opowiadanie, które wciąga od samego początku do końca..

Styl autorki jest bardzo interesujący.. Autorka używa barwnych i zaskakujących opisów, które sprawiają, że historia staje się jeszcze bardziej intrygująca.. Jej słowa są pełne emocji i napięcia, a jednocześnie zachowuje się odpowiednią równowagę, aby historia była przystępna dla czytelnika.. Autorka potrafi wciągnąć czytelnika w historię i budować napięcie, co sprawia, że chce się dowiedzieć, co się stanie dalej..

Dodatkowo, styl autorki jest pełen emocji i wciąga czytelnika od pierwszych zdań.. Jej opisy postaci i sytuacji są bardzo obrazowe, co sprawia, że czytanie opowiadania staje się prawdziwą przyjemnością.. Autorka potrafi również zaskakiwać czytelnika, tworząc napięcie i emocje.. To naprawdę wciągający opowiadanie, który trzyma w napięciu do samego końca.

To opowiadanie ma również głębsze przesłanie o walce o szczęście i akceptację, nawet pomimo własnych słabości.. Autorka ukazuje, że warto podjąć wysiłek i szukać pomocy, aby osiągnąć pełnię życia..

" Nie mogłem się dłużej powstrzymać. Musiałem to zrobić.
I zrobiłem. Po wielu fantazjach w mojej głowie o tym, jakby to było całować słodką Sadie, zrobiłem to w rzeczywistości..."

Ryan Grant jest przystojnym i popularnym aktorem, który bierze udział w sesjach terapeutycznych u Sadie, która jest renomowaną lekarką specjalizującą się w seksuologii..
Ryan fantazjuje o Sadie, mimo że istnieje bariera między nimi jako pacjent a lekarz..

Czy Sadie złamie swoje zasady i przekroczy granicę między lekarzem a pacjentem..

Czy ich relacja rozwinie się poza sferę terapeutyczną?

Księgarnia pod Ratuszem
Ewa Bassa-Rudnicka0
Okładka ksiązki - Księgarnia pod Ratuszem

Nikola jest dumną właścicielką ,,Księgarni pod ratuszem" na zamojskiej starówce. Kobieta poświęca swojej pracy całą swoją uwagę, lecz do pełni szczęścia...

Zabliźnione serca
Ewa Bassa-Rudnicka0
Okładka ksiązki - Zabliźnione serca

Co się stanie, gdy prawda ujrzy światło dzienne, a skrywane tajemnice wyjdą na jaw, pociągając za sobą konsekwencje, które będą boleć najbardziej? Nikoli...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski