Nowa książka autorki bestselleru ,,Jestem żoną szejka".
Ile trzeba zapłacić, żeby być wolną i kochaną?
Życie nie oszczędza Sary. Rodzina gotuje jej prawdziwe piekło. Z pomocą przychodzi przyjaciółka, która zaprasza ją na wspólne wakacje na Sri Lankę. Kiedy to nie pomaga, Sara, miotana silnymi emocjami, wyjeżdża do Tunezji, gdzie poznaje miłość życia i być może odnajduje swoją oazę szczęścia. Tylko co się stanie, jeśli uczucie przysłoni prawdę? Czy bywają chwile, kiedy już za późno, żeby odwrócić nasze wybory? I czy upragniona przez nią od lat wolność przyniesie jej wymarzone życie?
Laila Shukri to jedna z najważniejszych dla mnie pisarek ostatnich lat. Jej opowieści przerażają i fascynują, bo tylko ona potrafiła wejść tak głęboko w ten tajemniczy i barwny świat.
Z recenzji czytelniczki
Laila Shukri - ukrywająca się pod pseudonimem pisarka jest znawczynią Bliskiego Wschodu, Polką podróżującą i mieszkającą w krajach arabskich. Obecnie mieszka w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ale już planuje dalszą podróż. Niezależnie od tego, czy zatrzyma się na dłużej w położonej na pustyni oazie czy w ociekającym luksusem hotelu, udaje jej się dotrzeć do najgłębszych sekretów świata arabskiego. Po całym dniu uwielbia zasiąść na tarasie i napić się campari. W 2014 roku ukazał się jej debiut powieściowy ,,Perska miłość", który podbił serca polskich czytelniczek. Kolejne tytuły: ,,Byłam służącą w arabskich pałacach", ,,Perska zazdrość" i ,,Jestem żoną szejka", zdobyły listy bestsellerów.
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2017-04-26
Kategoria: Literatura piękna
ISBN:
Liczba stron: 432
Znana z ,,Perskiej miłości" i dalszych części sagi Lidka zostaje wysłana na przymusowy urlop. Jej ukochany Marek zabiera ją i dzieci na wakacje do Egiptu...
Poruszająca opowieść Polki, która poślubiła jednego z najbogatszych szejków. Laila Shukri przerywa milczenie i opowiada o swoim tajemniczym...
Przeczytane:2018-06-13, Ocena: 3, Przeczytałam, Książki XXI wieku, 52 (70) książki 2018, Miałam, Obyczajowe,
Po arabskiej serii Tanyi Valko sięgnełąm po Perską namiętność. I bardzo się rozczarowałam. Książka wlekła mi się niemiłosiernie. Tak naprawdę coś sensowniejszego zaczęło się dziać w dwóch ostatnich rozdziałach. Dowiedziałam się też, że jest to jedna ze środkowych części cyklu.
Jedyne co mi się podobało to opisy różnych kultur przez Sri Lankę po świat dżihadystów.