Garfield. Tłusty koci trójpak. Tom 11

Ulubiony pręgowany tłuścioch wraca po kolejną czubatą porcję zabawy i jedzenia! Gdy Garfield gra w „rozgnieć pająka”, gdy winą za zjedzone ciasteczka obciąża swojego niewidzialnego przyjaciela Clive’a lub przeprowadza testy upadkowe Odiego, aby sprawdzić, czy „Sprężysty” to odpowiedni przydomek dla nieszczęsnego szczeniaka, kocisko zawsze roztacza wokół siebie aurę specyficznej miłości – i wesołości.

Garfieldowy cykl TŁUSTYCH KOCICH TRÓJPAKÓW stanowi kolekcję komiksowych pasków zebranych w nowym kolorowym wydaniu. Garfield zmieniał się odrobinę na przestrzeni lat, ale jedno pozostało niezmienne: jego gigantyczny apetyt na jedzenie i zabawę. W tym tomie czeka was dużo szaleńczej radości z nienasyconym kotem w roli głównej – ponieważ nigdy dosyć mu psot!

Informacje dodatkowe o Garfield. Tłusty koci trójpak. Tom 11:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2022-01-28, Ocena: 5, Przeczytałem,

GARFIELD KONTRA ŚWIAT

Kolejny tom ,,Garfielda" to nic innego, jak kolejna porcja komiksów o leniwym, grubym kocie. W stosunku do poprzednich albumów nie ma tu żadnych zmian, ale to dobrze. ,,Garfield" jest serią bliską ideału i zmieniać nic w nim nie trzeba. To zaś, co oferuje czytelnikom, to doskonała rozrywka łącząca w sobie ambitną satyrę z lekką komedią dla całej rodziny.

Garfield je. Garfield tyje. Garfield odchudza się i walczy z poniedziałkami. Garfield wcina lazanię i tnie pazurami nogawki listonosza. Stara się uniknąć weterynarza, daje występy na płocie. Garfield marudzi, pije kawę i próbuje przeżyć porażki swojego pana, Johna. I przeżyć próbuje wszystko, co serwuje mu los.

Alfabet Garfielda
Jim Davis0
Okładka ksiązki - Alfabet Garfielda

Rozfilozofowany tłusty kocur bezlitośnie rozprawia się z każdym aspektem życia i ostrzy pazury na wszytskim: od ekologii po astrologię i od Szekspira po głupotę....

Garfield. Tłusty koci trójpak, tom 3
Jim Davis0
Okładka ksiązki - Garfield. Tłusty koci trójpak, tom 3

Czworonożny futrzany balon, którego czule nazywamy Garfieldem, zawsze chce więcej. A daje z siebie, co może, żeby w tym solidnym tomie zrywać boki...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung