Długo i szczęśliwie (Tom 2). Mine to Hold. Długo i szczęśliwie. Tom 2

W dniu ślubu wszystko powinno być idealne, prawda?

Wieczorem, dzień przed swoim ślubem Shelby dostaje od narzeczonego maila z wyznaniem miłosnym. Tyle że ta wiadomość nie jest przeznaczona dla niej. Jej przyszły mąż wyznał miłość komuś innemu.

Bycie świadkiem na ślubie najlepszego przyjaciela było dla Westona prawdziwym zaszczytem. Zaszczyt zmienia się w koszmar, gdy okazuje się, że pan młody sypiał z jego dziewczyną. Cały jego związek okazał się jednym wielkim kłamstwem, dlatego mężczyzna korzysta z pierwszej okazji, aby wyjechać z miasta, jak najdalej od swojej byłej.

Weston razem z Shelby, niedoszłą panna młodą, wyruszają w podróż, która miała być jej podróżą poślubną. Jednak oboje szybko przekonują się, że drinki z palemką fatalnie się komponują ze złamanymi sercami.

Ta historia jest naprawdę SWEET. Sugerowany wiek: 18+

Informacje dodatkowe o Długo i szczęśliwie (Tom 2). Mine to Hold. Długo i szczęśliwie. Tom 2:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2024-06-26
Tytuł oryginału: Mine to Hold. Southern Wedding #2

Tagi: Romans współczesny

Kup książkę Długo i szczęśliwie (Tom 2). Mine to Hold. Długo i szczęśliwie. Tom 2

Długo i szczęśliwie (Tom 2). Mine to Hold. Długo i szczęśliwie. Tom 2 - opinie o książce

Avatar użytkownika - burgundowezycie
burgundowezycie
Przeczytane:2024-06-29, Ocena: 4, Przeczytałam,

„Mine to hold” Natashy Madison to emocjonująca historia miłosna, której główną bohaterką jest Shelby. Na dzień przed swoim wymarzonym ślubem, Shelby otrzymuje maila od narzeczonego Josepha, w którym wyznaje on miłość... ale nie jej. Wiadomość okazuje się być przeznaczona dla innej kobiety, a dokładniej dla dziewczyny Westona, najlepszego przyjaciela i drużby pana młodego. Odkrycie zdrady wprowadza chaos w życie Shelby, która zamiast przygotowywać się do ślubu, musi zmierzyć się z bolesną prawdą.

Weston, również zdradzony przez swoją partnerkę, jest zdruzgotany. Lecz wspólna sytuacja zbliża go do Shelby. Para, chcąc uciec od problemów i bolesnych wspomnień, decyduje się wspólnie wyjechać na podróż poślubną, która miała być przeznaczona dla Shelby i Josepha.

Książka opiera się na popularnych motywach romansów takich jak zdrada, odwołany ślub, druga szansa, wspólna podróż oraz przejście od przyjaźni do miłości. Madison tworzy z nich uroczy, choć momentami przewidywalny romans, który jest idealny dla czytelników poszukujących lekkiej, ale i chwilami namiętnej opowieści. Historia Shelby i Westona, choć prosta, potrafi wciągnąć i dostarczyć przyjemności z lektury, pokazując,  jak ważne są szczerość i zaufanie w związku. Jeśli szukacie czegoś takiego, koniecznie sięgnijcie po „Mine to hold” 🙌🏻

Kategoria (wg @wydawnictwopapieroweserca): 🩷 sweet

Rekomendowany wiek: 18+

Dziękuję za zaufanie i egzemplarz do recenzji od @wydawnictwopapieroweserca (współpraca reklamowa) 🩷

Avatar użytkownika - zaczytanaulcia
zaczytanaulcia
Przeczytane:2024-06-28, Ocena: 4, Przeczytałem,

"Uśmiech, który rozjaśnia jej twarz, jest dla mnie najcudowniejszym zjawiskiem na świecie."

???

Lekka
Namiętna
Ale dość przewidywalna

Właśnie taka jest "Mine to hold" czyli druga część serii "Długo i szczęśliwe" Natashy Madison.

Poznajemy tu historię Shelby.
Jak wiemy z poprzedniego tomu, kobieta wraz z siostrami prowadzi firmę organizującą śluby i wesela. Tym razem to ona ma stanąć na ślubnym kobiercu. I chociaż jest tym faktem podekscytowana, to także zestresowana i niepewna, czy Joseph jest tym właściwym mężczyzną.
Jej rozterki bardzo szybko rozmywa wiadomość, jaką dostaje od narzeczonego. Wszak mężczyzna wyznaje w niej swoją miłość, jednak nie jest ona skierowana do Shelby. Wychodzi na jaw, że Joseph zdradził przyszłą żonę z narzeczoną swojego drużby Wastona.
Shelby pragnie konfrontacji.
A ta udaje jej się nad wymiar genialnie...

Ślub odwołany, ale przecież podróż poślubna jest jak najbardziej aktualna.
Shelby postanawia na nią pojechać, by odpocząć i wyleczyć złamane serce. Proponuje Westonowi, aby pojechał razem z nią. Wszak także został okłamany i zdradzony.

Wspólne wczasy zbliżają ich do siebie.
Szybko okazuje się, że to właśnie oni są sobie pisani.

"Mine to hold" to książka, którą czyta się nad wyraz szybko. Nie ma tu szalonych zwrotów akcji. Jest sielsko, błogo i namiętnie.
Relacja Shelby i Westona rozwija się błyskawicznie i aż trudno uwierzyć, że oboje leczą złamane serca, gdyż ich rozpacz nie trwa długo i szybko wpadają w swoje objęcia.
Niestety od ich wyjazdu nic się nie dzieje, oprócz tego, że piją drinki i lądują w łóżku... Trochę to płytkie.
A szkoda, bo ta książka zapowiadała się naprawdę ciekawie.

Nie ukrywam, że "Mine to have" czyli pierwsza część tej serii, bardziej mnie oczarowała.
Nie mniej czekam na kolejny tom, wierząc, że zrekompensuje moje rozczarowaniem "Mine to hold" ?

Przyznajcie sami, że na uwagę zasługują piękne, pastelowe okładki tej serii, które przyciągają wzrok i pięknie prezentują się na półce.

Czytaliście serię "Długo i szczęśliwie"?
Jeśli tak, to podzielcie się swoimi wrażeniami ?

Avatar użytkownika - agnieszka_rowka
agnieszka_rowka
Przeczytane:2024-06-26, Przeczytałam,
Mine to have. Długo i szczęśliwie. Tom 1
Natasha Madison0
Okładka ksiązki - Mine to have. Długo i szczęśliwie. Tom 1

W dniu ślubu wszystko powinno iść gładko. Prawda? Kiedy Harlow otrzymuje zaproszenie na ślub swojego byłego chłopaka, jest zaskoczona, ale przypomina...

Mine to Cherish. Długo i szczęśliwie. Tom 3
Natasha Madison0
Okładka ksiązki - Mine to Cherish. Długo i szczęśliwie. Tom 3

Dzień ślubu powinien być spełnieniem marzeń, prawda? Clarabella była zaskoczona, kiedy po dwóch miesiącach znajomości, podczas jej urodzinowego przyjęcia-niespodzianki...

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski