Angielski Fiszki PLUS dla średnio zawansowanych 2

Angielski Fiszki PLUS dla średnio zaawansowanych 2 (B1-B2) to pakiet będący częścią rozbudowanego systemu nauki, dzięki któremu szybko i skutecznie nauczysz się słownictwa na każdym poziomie zaawansowania. Każdy zestaw Fiszek PLUS to starannie przygotowany materiał, wysokiej jakości nagrania wymowy wraz z programem komputerowym, memolistą i grami językowymi. Z Fiszkami PLUS nie tylko zapamiętujesz słówka, lecz także poznajesz słownictwo w kontekście, uczysz się nieregularnych form oraz popularnych zwrotów językowych. Od dziś nauka języka stanie się przyjemnością!

- Ucz się 1300 słów, wyrażeń i przykładowych zdań - poznaj użycie gotowe wzorce komunikacyjne, utrwal reguły gramatyczne.

- Poznaj prawidłowa wymowę. Słuchaj nagrań wszystkich słówek i zdań oraz ich tłumaczeń

- Utrwalaj materiał z ćwiczeniami i grami językowymi dostępnymi w programie (do pobrania)

- Ucz się skutecznie dzięki systemowi kolorowych przegródek. Sprawdź na memoliście, które słówka już znasz!

Informacje dodatkowe o Angielski Fiszki PLUS dla średnio zawansowanych 2:

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2014-11-25
Kategoria: Języki obce

Kup książkę Angielski Fiszki PLUS dla średnio zawansowanych 2

Angielski Fiszki PLUS dla średnio zawansowanych 2 - opinie o książce

Lucky Luke. Daltonowie odkupują winy
Okładka ksiązki - Lucky Luke. Daltonowie odkupują winy

Kolejny album o przygodach sławnego Samotnego Kowboja! Lucky Luke'owi zostaje powierzona przedziwna misja do wypełnienia. Ma uwolnić z więzienia braci...

Śnienie. Puste skorupy. Tom 2
Okładka ksiązki - Śnienie. Puste skorupy. Tom 2

Drugi tom fascynującej i zaskakującej opowieści o królestwie opuszczonym przez Sen z Nieskończonych. Tymczasowe rządy w krainie Śnienia sprawuje sztuczna...

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski