Recenzja książki: Pamiętniki Matyldy

#współpracareklamowa

#współpracabarterowa

#współpracarecenzencka

Opis książki :

Matylda, młoda dziewczyna po studiach, zaczyna swoje dorosłe życie w Kazimierzu. Razem z miłością swojego życia, Rafałem, dążą do spełnienia marzeń i rozwijania swojej pasji, jaką jest malarstwo. Niestety rzeczywistość nie będzie taka kolorowa. Matylda, żeby poradzić sobie ze swoimi emocjami, zaczyna pisać pamiętnik. Powoli wszystko zaczyna się układać, ale do czasu. Pewnego dnia Rafał znika bez śladu. Zrozpaczona dziewczyna szuka ukochanego, ale wszystko wskazuje na to, że mężczyzna ma przed nią jakieś tajemnice.

Gdzie przepadł Rafał? I jaką rolę w życiu Matyldy odegra tajemnicza Róża?

***

Zaginione pamiętniki Matyldy zostają odnalezione. Poznajcie historię ciotki Ady i Doroty, bo tak naprawdę to od Matyldy wszystko się zaczęło. Powróćmy zatem do Zamościa i Wiosenki kolejny raz.

" Już sama nie wiem, co myśleć. Jak zobaczyłam tę kartkę i znajome pismo, to myślałam, że zemdleję. A jak zaczęłam czytać.... To jak wiadomość z zaświatów. Nagle wszystko wróciło. Tamten czas, jego śmierć, list, jaki zostawił dla mnie. I teraz to. Nawet nie wiedziałam, że Mateusz utrzymywał kontakt z Tomkiem, przecież oni się nie znosili. Kurczę, jakie to wszystko trudne. A myślałam, że już sobie z tym poradziłam. Ale to ciągle wraca. "

Książka jest bardzo ciekawa, napisana w interesujący sposób w formie pamiętnika.

Między stronami wspomnień życie bohaterów toczy się dalej.

Przeszłość miesza się z teraźniejszością, wszystko ma swoje miejsce i czas, nic nie dzieje się bez przyczyny.

Historia porusza bardzo ważne tematy jak niespełniona miłość, strata.

Książka jest pełna emocji i wzruszeń.

Gorąco polecam

Dziękuję wydawnictwu za zaufanie i egzemplarz recenzencki.

#książkoweimpresje #ewelabook #polskiebookstagramy #bookstagrampl #pamiętnikimatyldy #wydawnictwomagiasłów #małgosiamroczkowska

Kup książkę Pamiętniki Matyldy

Zobacz opinie o książce Pamiętniki Matyldy
Pamiętniki Matyldy
Małgosia Mroczkowska
Świąteczny pakt
Małgosia Mroczkowska0
Okładka ksiązki - Świąteczny pakt

Lena, właścicielka lawendowego sklepiku, nie ma szczęścia w miłości. Każdy związek to porażka. Właśnie znowu ma złamane serce, ponieważ idealny wybranek...

Galeria spełnionych marzeń
Małgosia Mroczkowska0
Okładka ksiązki - Galeria spełnionych marzeń

Dwie siostry, tak różne, a połączył je jeden projekt. Jedna szalona blogerka, druga spokojna księgowa. Singielka i mężatka. I stary lokal, z którego mają...

Z okruchów nadziei
Anna Siedlecka