Osada w Słonecznej

„Osada w Słonecznej”  to ciepła i pełna emocji opowieść o młodej kobiecie, która w obliczu życiowych trudności staje przed wyzwaniem, jakim jest utrzymanie rodzinnej karczmy. Historia Antosi Krawczyk, bohaterki powieści, porusza temat straty, przyjaźni i miłości, a także siły, jaką można odnaleźć w naturze i ludziach, którzy nas otaczają.

Po tragicznej śmierci rodziców, Antosia staje w obliczu konieczności samodzielnego prowadzenia rodzinnego interesu – karczmy Osada w malowniczej miejscowości Słoneczna. To nie tylko przedsiębiorstwo, ale także miejsce pełne wspomnień, które łączy ją z przeszłością i wartościami, które wpoili jej rodzice. Książka ukazuje wewnętrzną walkę bohaterki – z jednej strony chce zachować dziedzictwo rodziny, z drugiej musi zmierzyć się z presją ze strony siostry, która widzi w Osadzie jedynie potencjał finansowy, oraz narzeczonego i jego apodyktycznej matki, którzy pragną przejąć interes.

Mocną stroną książki są postacie przyjaciół Antosi, którzy w trudnych chwilach stają się dla niej oparciem. Autorka zgrabnie pokazuje, jak ważne w życiu są prawdziwe relacje, zaufanie i wsparcie, a także siła wspólnoty.

Nie można zapomnieć o postaci Marka, tajemniczego mężczyzny, który pojawia się w życiu Antosi, przynosząc jej nadzieję i radość. Jego wątek, choć wprowadzony w subtelny sposób, stopniowo staje się centralnym elementem historii, dostarczając wątków romantycznych oraz emocjonalnych.

„Osada w Słonecznej” to pełna ciepła opowieść o walce o marzenia, miłości i lojalności. Mirosława Kubiak stworzyła książkę, która porusza i wzrusza, zachęcając czytelnika do refleksji nad wartością bliskich relacji i pięknem otaczającego nas świata.

Informacje dodatkowe o Osada w Słonecznej:

Kup książkę Osada w Słonecznej

Miłość jak wino
Mirosława Kubiak0
Okładka ksiązki - Miłość jak wino

Pewnego dnia Marta odkrywa, że zdradził ją chłopak. Porzuca więc Kraków i wraca do rodzinnego Grybowa, gdzie jej rodzina zajmuje się uprawą winorośli....

Mój brat Feliks
Regina Golińska-Barancewicz