Zwierzak. Spowiedź policyjnego przykrywkowca

Cokolwiek opisano w tej książce, wydarzyło się na prawdę.

Jurek ,,Zwierzak" opowiedział autorom o swoim życiu zawodowym. Był policjantem pracującym pod przykrywką. Przenikał do świata gangsterów, psychopatów, handlarzy narkotyków... długo by wymieniać. Zdarzyło mu się nawet w ramach wykonywanego zadania, przebywać kilka miesięcy w więzieniu.

Autorzy w bardzo zgrabny sposób przelali na papier opowieści Jurka. Udało im się te mroczne historie przedstawić z dystansem. Jednak w żaden sposób nie powoduje to mniejszych emocji u czytelnika. Mi się po prostu włos jeżył na głowie. Wciąż myślałam o tym, że to wszystko wydarzyło się na prawdę, że takie sytuacje wciąż mają miejsce.

Sposób opisania spowodował, że czułam się uczestnikiem wydarzeń. Emocjonowałam się chyba bardziej niż Zwierzak... bo on mam wrażenie miał zawsze nerwy ze stali.

Ta książka to niezwykle mocna lektura. Może nie każdy z Was lubi takie opowieści ale myślę, że każdy powinien przeczytać do jakich poświęceń są zdolni niektórzy ludzie abyśmy to właśnie my mogli spać spokojniej.

Świetnie napisana, bez zbędnych słów i wtrętów. Każde słowo ma w niej znaczenie. Każda opowieść jest warta poznania.
Ja zdecydowanie Wam polecam.

Informacje dodatkowe o Zwierzak. Spowiedź policyjnego przykrywkowca:

Kup książkę Zwierzak. Spowiedź policyjnego przykrywkowca

W mroku. Sprawa zabójstwa Iwony Cygan
Mateusz Baczyński0
Okładka ksiązki - W mroku. Sprawa zabójstwa Iwony Cygan

Spektakularne śledztwo czy kłamstwo, w które uwierzyła cała Polska? 14 sierpnia 1998 roku krajem wstrząsnęła informacja o bestialskim morderstwie...

Martwy punkt. Sprawa zabójstwa Iwony Cygan
Mateusz Baczyński0
Okładka ksiązki - Martwy punkt. Sprawa zabójstwa Iwony Cygan

SPEKTAKULARNE SLEDZTWO CZY KŁAMSTWO, W KTÓRE UWIERZYŁA CAŁA POLSKA? W sierpniu 1998 roku w bestialski sposób zamordowano 17-letnią Iwonę Cygan z małopolskiego...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska