Żona mafii

Zastanawialiście się nad tym-jaka ma być idealna żona mafiosy?
Autorka zabiera nas w świat mafijny z aranżowanym małżeństwie.Sofia zostaje oddana bezwzględnemu mężczyźnie,który jest istnym demonem…

Cała powieść jest napisana w pierwszoosobowej narracji z perspektywy bohaterki.Dzięki wieloma opisami,jej myślami i pragnieniami poznanym z punktu widzenia Sofii z łatwością możemy wyobrazić sobie emocje nią targające.
Byłam trochę zaskoczona tym z jaka łatwością poddaje się narzuconym zasadom.Swoją cierpliwością doświadcza wielu wydarzeniom,które we mnie spowodowałyby bunt i złość.Ona natomiast przyjmuje to z pokorą.Szukałam trochę jej buntu i walki.Jednak autorka wykreowała tak bohaterkę,że swoim zachowaniem dała się mimo to polubić.Psychologicznie podeszła do zmian w życiu i zasadom,które narzucił Domenico.Mężczyznę nie potrafiłam rozgryźć…Szkoda,że poznajemy go tylko z perspektywy Sofii.Rozdziały z jego punktu widzenia dałyby pełniejszy obraz na jego przyczyny traktowania i zachowania w szeregach mafii.

Otrzymujemy szczegółowa i pełna zawirowañ relacje bohaterów,która jest nieszablonowa.Świat w którym żyją ukształtowały ich na osoby godne następcy bądź przyszłej żony.

Z bohaterami spędziłam miłe chwile z wieloma zaskujacymi momentami.Ich związek na długo zostanie w mojej pamięci,ponieważ ogromnie zaskoczyła mnie fabuła i rozgrywające się w niej sytuacje.

Jeśli szukasz historii z pewnym siebie przyszłym następcą w szeregach mafii wraz z ciekawa relacją pomiędzy dwojga rożnymi osobami to ta powieść jest idealna.Polecam

Informacje dodatkowe o Żona mafii:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2023-07-23
Dodał/a opinię: Barbara Dębska

Zobacz opinie o książce Żona mafii

Kup książkę Żona mafii

Like A Boss
A.N. Wata0
Okładka ksiązki - Like A Boss

Kiedy dwudziestopięcioletnia Amalie White dostaje propozycję, aby zostać dyrektorem jednego z działów w międzynarodowej włoskiej korporacji, bez wahania...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska