Like A Boss

Kiedy dwudziestopięcioletnia Amalie White dostaje propozycję, aby zostać dyrektorem jednego z działów w międzynarodowej włoskiej korporacji, bez wahania ją przyjmuje. Jej głównym celem życiowym jest pięcie się jak najwyżej po szczeblach kariery. Już pierwszego dnia okazuje się, że praca w potężnej firmie nie jest najłatwiejsza, a z każdej strony czai się pokusa, którą bardzo trudno odeprzeć. Przystojni mężczyźni, piękne kobiety i on – jej szef, który przyciąga ją do siebie jak żaden inny. Wkrótce okazuje się, że ona sama nie do końca jest mu obojętna.

Czy Amalie uda się poskromić własny temperament?

Czy jej szef będzie miał czyste zamiary wobec niej?

Czy wszystko, co się wydarzy w jej życiu, będzie dziełem przypadku?

I co najważniejsze, jakie plany będzie miał wobec niej ten mężczyzna?

Informacje dodatkowe o Like A Boss:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2023-03-23

Kup książkę Like A Boss

Like A Boss - opinie o książce

"Like a boss" jest literackim debiutem Autorki. Dlatego cieszę się, że miałam możliwość poznać pióro kolejnej, polskiej Pisarki. O czym jest ta książka i jakie są moje wrażenia po tej lekturze? Zapraszam Was serdecznie do zapoznania się z moją recenzją.

Amalie White ma dwadzieścia pięć lat i jest kobietą sukcesu. Gdy dostaje propozycję pracy w międzynarodowej włoskiej korporacji, jako dyrektorka jednego z działów, od razu postanawia z niej skorzystać. Jest to dla niej życiowa szansa, bo jej głównym celem jest wspinanie się coraz wyżej po szczeblach kariery. Wszystko, co do tej pory osiągnęła, zawdzięcza przede wszystkim swojej ciężkiej pracy. Jednak bycie nową a do tego bardzo piękną kobietą, nie pomaga w pracy. Wszędzie czają się bardzo przystojni faceci, którzy marzą o cielesnych igraszkach oraz kobiety wyglądające niczym miss chcące rozkochać w sobie bogatych mężczyzn. Jest też on - prezes firmy William Moretti. Ma w sobie coś, co przyciąga Amalie do niego niczym magnes. Okazuje się też, że i ona nie jest swojemu szefowi całkiem obojętna...

Jak potoczy się los Amalie i Williama? Czy coś ich połączy, czy wszystko podzieli? Jakie tajemnice zostaną odkryte? Czy można wierzyć w przeznaczenie i miłość od pierwszego wejrzenia? Przede wszystkim jednak, czy można zmienić priorytety? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie podczas czytania.

Zacznę od tego, że ta historia jest tak bajkowa, że aż niewyobrażalna w codziennym życiu. Ale kto z nas nie lubi bajek? Każdy lubi jak jest miło i przyjemnie. I tak jest w tym przypadku, jednak nie do końca. Stopniowo, zagłębiając się w lekturze napotykamy coraz więcej przerażających faktów, które nakładają się cieniem na tę bajkową opowieść. Mamy tutaj do czynienia zarówno ze złymi, wręcz traumatycznymi wspomnieniami, szeroko pojętą przemocą czy handlem bronią i narkotykami. Poznajemy dobre i złe strony obojga bohaterów. Amalie to kobieta pewna siebie, świadoma swoich kobiecych wdzięków. Jest uparta i temperamentna. Ma bardzo irytujący charakter, co sprawia, że wielu czytelników, może jej nie polubić. Ja jednak starałam się jej nie oceniać, bo byłam ciekawa, do czego mnie to doprowadzi... Finalnie ją polubiłam ;)

William natomiast to mężczyzna o dwóch twarzach. Z jednej strony to prezes i właściciel wielu obiektów, cieszący się ogromnym szacunkiem i autorytetem. Budzący strach w swoich pracownikach i bywający bezwzględnym wobec swoich wrogów. Z drugiej strony zaś to troskliwy, czuły facet, który potrafi zadbać o rodzinę. Jego uśmiech topi wszystkie serca, a gdy coś sobie postanowi, zawsze dąży do celu i stara się przychylić nieba. Tak dwa różne oblicza jednego mężczyzny sprawiają, że jawi się nam tutaj portret faceta idealnego. Czy jednak tak jest naprawdę? O tym musicie przekonać się sami ;)

Jeśli lubicie bajkowe historię, gdzie oprócz sielanki, jest dużo erotyki i trochę przemocy, to sięgnijcie po tę książkę. Jeśli macie za sobą trudny dzień i chcecie przeczytać coś, co poprawi Wam humor, sięgnijcie po tę książkę. Jeśli lubicie poznawać debiuty i macie ochotę na relaks, przeczytajcie tę lekturę ;) Bardzo dziękuję Wydawnictwo WasPos za egzemplarz do recenzji. Przyznaję 8 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐/10 punktów. ;)

Kiedy Amelie dostaje propozycję, zostania dyrektorem jednego z działów włoskiej korporacji, bez zastanowienia zgadza się.

Kobieta ma w życiu jeden cel. Piąć się po szczeblach kariery na sam szczyt.

Jednak, już pierwszego dnia nie będzie tak łatwo jak mogłoby się wydawać. Pokus w firmie nie brakuje przystojni mężczyźni, piękne kobiety i on Boss całego przybytku do którego ciągnie ją niezrozumiała jej siła

Co się jednak stanie, kiedy okaże się, że ona jemu również nie jest obojętna?

Jakie plany ma wobec niej sam szef?

"Like a boss " to debiut autorki. I można powiedzieć że udany debiut. Po opisie można wnioskować że szykuje nam się tu romans biurowy, ale nie dajcie się zwieść. Zostaniecie wciągnięci w świat, bezwzględnej mafii oraz gorącego romansu. I chodź początek książki może zniechęcić to zapewniam Was że warto przez to przejść bo środek intryguje, a zakończenie zaskakuje ? Bohaterowie są fajnie wykreowani, chodź główna bohaterka z początku irytuje i to bardzo ale to tylko do czasu, aż dowiemy się dlaczego tak jest.

Książkę czyta się naprawdę dobrze, fabuła wciąga a emocje to istny rollercoaster.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że musimy czekać na kontynuację.? A ja tak bardzo tego nie lubię ?

No ale polecam kochani dacie się wciągnąć w świat naszych bohaterów.

Żona mafii
A.N. Wata0
Okładka ksiązki - Żona mafii

Życie Sofii Licavoli od zawsze było poukładane. Od dziecka była uczona, jak powinna zachowywać się przyszła żona. Wiedziała, że kiedy wyjdzie za mąż, musi...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;