Zimna sprawa

W końcu się doczekałam Huberta Meyera w Poznaniu! I to w dodatku na malowniczym Sołaczu! Oczywiście ulicy Halnej nie znajdziemy na Sołaczu to już wspomnianą na początku ulicę Kujawską już tak :)
Jak pewnie wiecie z moich poprzednich wypocin jestem totalną maniaczką kryminałów których akcja toczy się w moim ukochanym Poznaniu, a gdy do tego dodać rejony Rusałki i Sołacza to już w ogóle jestem w niebie :)
Zimna sprawa bo taki nosi tytuł nowa książka Katarzyny Bondy to kolejna część z Meyerem w roli głównej i tak jak poprzednie ta również warta jest zarwania nocki.
Tym razem profiler pomaga rozwiązać śledztwo, które nosi znamiona mordu rytualnego! Grobowce kotów, martwi ludzie w kokonach, które odkryto właśnie na Sołaczu przyprawiają o gęsią skórkę! Również i tym razem Hubert postępuje wg swojego planu działania. Czy tym razem znów ktoś oberwie rykoszetem przez jego pomysły to już musicie przekonac się sami.
Jedno jest pewne zaskakujących wydarzeń i splotów akcji jest w tej książce całe mnóstwo! A mroczny i ezoteryczny Poznań stoi przed wami otworem :)

Informacje dodatkowe o Zimna sprawa:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-05-18
Dodał/a opinię: aneta_w_trasie

Tagi: Thrillery i suspens

Zobacz opinie o książce Zimna sprawa

Kup książkę Zimna sprawa

W więzieniu z pewnością jest wielu takich jak ja. Mieli dobre intencje, a wyszło, jak wyszło. Nikt ich lepiej nie zrozumie.

Ludzie nie są źli. Po prostu robią głupoty, a w chwili kiedy je popełniają, sądzą, że podjęli dobra decyzję.

Krew w piach
Katarzyna Bonda0
Okładka ksiązki - Krew w piach

,,Krew w piach" - nowa powieść Katarzyny Bondy, mistrzyni kryminału.  Krew w piach - o czym jest? Krew w piach to powieść oparta na prawdziwej historii...

Balwierz
Katarzyna Bonda0
Okładka ksiązki - Balwierz

Wraz z ostatnią kroplą, która wypłynęła z żyły dziecka, narodził się ON. Balwierz z Narwi. Z ciała martwego Tymka upuszczono krew, w pobliżu torów snajper...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;