Rozgrywka

„Miłość to jednak trudna gra”.

„Rozgrywka” – czyli kolejna odsłona kryminalnej serii Magdy Stachuli: Grey Book.

Wracamy zatem do małego miasta na krańcu Polski, do Włodawy, gdzie nad pobliskim urokliwym Jeziorem Białym próbuje na nowo posklejać swoje życie aspirant Weronika Herman.
Po ostatnim ciężkim śledztwie i nieoczekiwanym powrocie do przeszłości, ktory zafundował jej KTOŚ żądny zemsty, pragnący wyrównać rachunki, ukarać za grzechy, dopełnić sprawiedliwości – Weronika postanawia odpocząć zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Wyjeżdża więc wraz z synkiem na ranczo przyjaciela. Malowniczy zakątek Polski, zwany przez miejscowych Kraszczadami ma być dla niej oazą spokoju, przynajmniej na chwilę. No ale podobno policjant jest w pracy zawsze i wszędzie..
Kobieta zrządzeniem losu i trochę na własne życzenie zostaje zaangażowana w sprawę morderstwa młodej kobiety, której ciało zostało znalezione w pobliskiej stadninie w Białce, gdzie właśnie miał się odbyć pokaz koni czystej krwi arabskiej. Rozpoczyna się zatem śledztwo przypominające grę na zwłokę..

Kto stoi za śmiercią młodej kobiety?
Czy ktoś wśród szejków, kupców i wielbicieli koni zna prawdę?

Czy dociekliwa i nieustępliwa policjantka, której domeną jest analiza, rozkładanie problemów na czynniki pierwsze, nie pominie żadnego tropu w drodze do poznania zasad rozgrywki, której stawką jest życie..

„Rozgrywka” to kolejny lekki, krótki kryminał z serii Grey Book w sam raz na wieczorny relax z książką. Wątek kryminalny przeplata się tu z wątkiem obyczajowym. Autora odsłania coraz więcej informacji o przeszłości głównych bohaterów serii.

Z ciekawością i niecierpliwością będę wypatrywać dalszego ciągu kryminalnych i nie tylko kryminalnych przygód już trochę „znajomych” bohaterów.
Polecam.

Zobacz opinie o książce Rozgrywka

Kup książkę Rozgrywka

Oszukana (audiobook)
Magda Stachula0
Okładka ksiązki - Oszukana (audiobook)

,,Jestem Lena, mam dwadzieścia trzy lata, interesuję się fotografią, mieszkam w uroczej willi nad jeziorem. W wielkim domu, otoczonym lasem, tylko ja,...

W pułapce
Magda Stachula0
Okładka ksiązki - W pułapce

Klara budzi się rano na klatce schodowej. Nie pamięta, co się działo w nocy, nie wie, jak wróciła do domu. Z przerażeniem orientuje się, że od imprezy...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska