Rockin' winter

Eliza to młoda kobieta, która zarabia na życie sprzątając szafy bogatych celebrytów. Jej marzeniem jest praca w modelingu. Mimo iż nosi ubrania w nieco większym rozmiarze niż jej koleżanki po fachu, nie poddaje się. Nieoczekiwanie jedna z kobiet, u których pracuje, oferuje jej pomoc w znalezieniu angażu. W zamian Eliza ma zaopiekować się jej synem, który walczy z uzależnieniem. Mężczyzną tym okazuje się być Nikodem - frontman znanego niegdyś zespołu muzycznego.
Czy Eliza sprosta zadaniu? Czy Nikodem na nowo poczuje muzykę? Jak na relację tej dwójki zareaguje jego matka? Co się stanie, gdy na jaw wyjdą rodzinne sekrety? Czy Eliza i Nikodem poradzą sobie z problemami?
Początki znajomości tej dwójki nie były łatwe. Przeciętna dziewczyna z wielkimi marzeniami i rozkapryszony gwiazdor z problemami. Jednak im więcej czasu spędzali w swoim towarzystwie, tym bardziej się do siebie zbliżali, a ich relacje zaczynały się poprawiać.
"Rockin' Winter" to historia pełna tajemnic, intryg, kłamstw i manipulacji. Książka ta porusza trudne tematy. Problem z uzależnieniem, samoakceptacją, przykrości jakie mogą spaść na osoby plus size, trudne relacje rodzinne. Pokazuje także, że w drodze po sukces często trzeba zapłacić wysoką cenę i żeby spełnić marzenia trzeba przejść naprawdę trudna drogę. Uświadamia także, że często jedna osoba może naprawić nasze życie. Gdy zaczynałam ją czytać nie spodziewałam się, że poruszy ona kwestię tak wielu problemów. Ogromne brawa dla Autorki za tak piękną i wartościową historię.
Książkę czytałam z dużym zainteresowaniem. Lekki i przyjemny styl, zaskakująca fabuła, niespodziewane sytuacje oraz gorący romans sprawiły, że miło spędziłam z nią czas.
Polecam po nią sięgnąć. Jest to historia idealna na zimowe wieczory. 🖤
Dziękuję Wydawnictwu Niegrzeczne Książki za egzemplarz. ❤️

Informacje dodatkowe o Rockin' winter:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2022-10-26
Dodał/a opinię: zaczytanaEdyta

Zobacz opinie o książce Rockin' winter

Kup książkę Rockin' winter

Spełnione życzenie
Ada Tulińska0
Okładka ksiązki - Spełnione życzenie

W święta mogą się spełnić życzenia, o których nawet nie mamy pojęcia. Kaja wychowała się w domu dziecka i nie wie nic o swoich rodzicach. Po dawnym...

W ciemnościach 2
Ada Tulińska0
Okładka ksiązki - W ciemnościach 2

W mroku łatwo pomylić przyjaciela z wrogiem. Tym razem Oliwia musi zmierzyć się z ciszą, w której pogrążył się Maks. Kiedy już się wydawało, że jest dla...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska