Nie ten dzień

Aleksandr lub po prostu Sasza nie jest absolutnie żadnym uroczym księciem z bajki. To bezwzględny i brutalny bandzior na samym szczycie przestępczej działalności.

Dominika , Nika zrozpaczona po samobójczej śmierci męża, zafascynowana językiem krajów wschodnich, wyjeżdża na wycieczkę na Ukrainę a dramatyczny zbieg okoliczności powoduje, że całkiem przypadkiem staje się Lerrą, córką ukraińskiego polityka, która zostaje porwana.
Aby mieć „tatusia” w garści to właśnie Sasza zleca porwanie i o dziwo - decyduje się na ślub z dziewczyną.
Nie wie jednak, że ta, którą porwał nie ma nic wspólnego z niechlubną reputacją prawdziwej Lerrisy. Jest prawdziwie bezwzględny w stosunku do niej i na każdym kroku podkreśla obrzydzenie do jej ciała i duszy.
Prawdziwa Nika, tak na prawdę była w życiu tylko z jednym mężczyzną i raczej nie bardzo eksperymentowała z seksem.
Podczas kiedy prawdziwa Lerka, potrafiła za działkę koki - uprawiać wyuzdany sex nie z jednym, nie z dwoma, ale nawet z kilkoma mężczyznami naraz.
Aleksandr jest nie mniej zepsuty a jego preferencje i poczynania seksualne przyprawiły by nie jedną osobę o zniesmaczenie i niedowierzanie.
Nie mniej jednak, mimo kliku nieudanych prób ucieczek Niki z rezydencji Saszy, tych dwoje działa na siebie raz przyciągająco raz odpychająco i w jakiś dziwny sposób mimo bardzo „porąbanych” zachowań Alekdandr’a - zaczynają się w sobie zakochiwać.
Dziewczyna chce przyznać się, że tak na prawdę-nie jest tym za kogo mężczyzna ją bierze, a zwykłą dziewczyną z Polski. Jednak na każdym kroku coś ją hamuje.
Ślub, sex, dużo, dużo sexu, sielanka, Sasza jakby łagodnieje, nie zdradza ,nie zabija i gdy już wydaje się że „będą żyli długo i szczęśliwie” następuje zwrot akcji o 360 stopni i Alekdandr staje się znowu bezwględnym potworem...
Czytając „Nie ten dzień” przeżyłam całą gamę emocji. To jest mocna i dobra książka dla tych, którzy lubią dużo pikanterii, bezwzględności i kochają baaaaaardzo niegrzecznych chłopców.

Informacje dodatkowe o Nie ten dzień:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: 2020-08-01
ISBN: 9788366352087
Język oryginału: Polska
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Zobacz opinie o książce Nie ten dzień

Kup książkę Nie ten dzień

Nataniel
Agnieszka Kowalska - Bojar0
Okładka ksiązki - Nataniel

Co byś zrobiła, gdybyś to od ciebie zależało życie najgorszego wroga?Po traumatycznych wydarzeniach, które miały miejsce pewnego zimowego wieczoru, Anastazja...

Tysiąc odcieni bieli
Agnieszka Kowalska - Bojar 0
Okładka ksiązki - Tysiąc odcieni bieli

Tysiąc odcieni bieli to historia zależności emocjonalnej pomiędzy dwojgiem ludzi o zupełnie odmiennych charakterach i poglądach na życie. Zależności, która...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska