Miłość w Zakopanem

Witajcie!
Macie swojego ulubionego autora?
Takiego sprawdzonego, po którego książki sięgacie bez wahania, bo wiecie, że będzie to strzał w dziesiątkę?
Ja mam takich kilku, a nawet mam jedno sprawdzone wydawnictwo! Po książki wydane nakładem wydawnictwa @filianafaktach sięgam z przekonaniem, że będą dobre i jeszcze ani razu się nie zawiodłam.

A wracając do pisarzy...
Swoją przygodę z książkami @agnieszka_jez_pisarka zaczęłam od powieści "Miłość warta wszystkiego", co było ponad dwa lata temu i trwa do dziś.

" Miłość w Zakopanem " jest wyjątkowa. Opowiada ona bowiem o sile kobiet, które były w stanie sprzeciwić się ideologii lat trzydziestych. Stawiały czoła konserwatywnemu światu, plotkom i domniemanej hańbie dla rodziny, pokazując, że są w staje pracować, same wychować i utrzymać dzieci. Że miejsce kobiet nie jest w domu. Są one w stanie także uczyć się, kształcić i nie raz zarabiać lepiej od mężczyzn.

Z takimi trudnościami musiała zmierzyć się Jadwiga Walkiewicz, córka znanego i szanowanego lekarza, którą porzucił mąż.
W wielkiej tajemnicy kobieta studiuje książki ojca w zakamarkach swojej sypialni, a wiedzę zdobytą dzięki podręcznikom postanawia wykorzystać w praktyce.
Pod namową byłej sąsiadki, wyjeżdża w podróż do Zakopanego i tam rozpoczyna nowe życie, począwszy od urządzenia gabinetu masażu.
Z czasem na jej drodze staną mężczyźni, dzięki którym zapomni o swoim mężu bankrucie.
Jak potoczą się dalsze losy bohaterki?
Sprawdź sam!

Daj się porwać niesamowitej, dającej nadzieję lekturze, w otoczeniu pięknych widoków i świeżego górskiego powietrza.
Gwarantuję satysfakcję i niezapomniane chwile.

Informacje dodatkowe o Miłość w Zakopanem:

Kup książkę Miłość w Zakopanem

Nagły świt
Agnieszka Jeż0
Okładka ksiązki - Nagły świt

Dramatyczna historia o cierpieniu i nienawiści, ale też o wielkiej miłości i niezłomnej nadziei. Ta przejmująca powieść pokazuje, że kiedy polscy zesłańcy...

Szaniec
Agnieszka Jeż0
Okładka ksiązki - Szaniec

Debiut kryminalny uznanej autorki powieści obyczajowych: ironia, suspens i portret polskiej prowincji, który poraża realizmem. Senne Warmia i Mazury pod...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska