Kontrakt

"...marzenia to nie tylko przyjemne chwile...

Wiedziała,że czemuś służą .Marzenia jako wspomnienia tego,co dopiero nadejdzie ".

W dzisiejszych czasach możemy robić wszystko. Marzenia możemy spełniać w każdym wieku. Podstawą jest wiara w siebie i działanie. Bo możemy leżeć, rozmawiać i patrzeć w chmury, ale te rzeczy nie spadną nam z nieba. Potrzebujemy jakiegoś działania.

Małgorzata będąc na ostatnim urlopie przed emeryturą,spędza go nad ukochanym morzem. Wtedy też spotyka swoją szkolną miłość Adama.  Czas niestety nie obszedł się  z mężczyzną dobrze. Małgorzata jest w szoku ,że jej ideał z przeszłości już nim nie jest. Adam postanawia zatrzymać kobietę przy sobie na dłużej ,proponując jej kontrakt. W zamian za jego realizację Małgosia spełni swoje największe marzenie. Jak potoczy się ten układ? Czy bohaterowie dokonają słusznych wyborów? Czy obydwoje dowiedzą się o sobie rzeczy,o których nie wiedzieli? Jak zakończy się ta historia?Czy miłość sprzed lat ,może jeszcze zaistnieć?

Marta Osa stworzyła ciekawą historię. Autorka pokazała mi ,że oprócz wiary w realizację naszych planów ważne jest również otwieranie się na nowe możliwości, poznawanie ludzi, wychodzenie poza swoją strefę komfortu.

Na przykładzie bohaterów widzimy ,że do urzeczywistnienia marzeń przybliżać ich będzie także spędzanie czasu z samym sobą w naturze.Naszą intencję wesprą również medytacje i afirmacja.

Ważne, żeby marzenia płynęły prosto z naszego serca.

Polecam Wam historię opisaną w książce.  Myślę ,że każdy utożsami się z tą pozycją na swój sposób i wyciągnie swoje wnioski.

Informacje dodatkowe o Kontrakt:

Wydawnictwo: Lucky
Data wydania: 2023-02-17
Dodał/a opinię: Ewelina Górecka

Tagi: obyczajowe

Zobacz opinie o książce Kontrakt

Kup książkę Kontrakt

Prawdziwa elegancja to klasyka, choć nigdy nie zawadzi odrobina szaleństwa. Bez tego elegancja jest nudna.

Medytacje z intencjami za wiele się od bujania w obłokach nie różnią. Tylko pamiętaj, Elwira, bądź precyzyjna w tych intencjach, bo cholernie trzeba uważać na to, o czym się marzy i czego sobie życzymy.

I po cholerę mi to było
Marta Osa0
Okładka ksiązki - I po cholerę mi to było

Niemal każdy ma w życiu chwile, w których chciałby zacząć wszystko od nowa. A dlaczego nie? Nie ma uczuć tak zamotanych, żeby ich nie odmotać, nie ma spraw...

O kwiatkach i wariatkach... Opowieść strażniczki zegarów
Marta Osa0
Okładka ksiązki - O kwiatkach i wariatkach... Opowieść strażniczki zegarów

Róża, Zosia, Renata i Magda to przyjaciółki, które niezawodnie wspierają się na życiowych zakrętach i doskonale rozumieją. Co zrobią...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;