Kontrakt

Małgorzata po wielu latach spotyka swoją szkolną miłość. Mężczyzna, tak naprawdę nigdy nie stał się jej obojętny. Jednak jej wyobrażenie o niespelnionej miłości prysło w momencie gdy go ujrzała i posłuchała. Jego wygląd i wręcz paskudny charakter zburzyły obraz jaki przez lata w sercu pielęgnowała. Jakież było jej zaskoczenie gdy Adam zaproponował pewien układ ,dzięki któremu spełniłoby się marzenie Małgorzaty. Jaką cenę przyjdzie jej zapłacić za podjęcie tego nietypowego wyzwania? I co im obojgu przyniesie najbliższy rok?

Z książką "Kontrakt" spędziłam bardzo przyjemnie czas. Nie pozbawiona humoru opowieść, która z pozoru może wydawać się lekką historią o sześćdziesięcioletniej kobiecie z ciętym językiem, i zamiłowaniem do zdrowego trybu życia, posiada swoją głębię. Autorka zmusza czytelnika do refleksji nad przemijaniem, próbach zatrzymania na siłę młodości ,co często wygląda wręcz komicznie. Na przykładzie, szczególnie Adama, możemy zobaczyć jak często pozory są przykrywką dla tego co tak naprawdę nami kieruje, co skrywamy w cichości serca i za czym tęsknimy.

Polecam wam bardzo!! przeczytać tę powieść, której zakończenie wbije was w fotel 😉

Informacje dodatkowe o Kontrakt:

Wydawnictwo: Lucky
Data wydania: 2023-02-17
Dodał/a opinię: czarksiazek

Tagi: obyczajowe

Zobacz opinie o książce Kontrakt

Kup książkę Kontrakt

Prawdziwa elegancja to klasyka, choć nigdy nie zawadzi odrobina szaleństwa. Bez tego elegancja jest nudna.

Medytacje z intencjami za wiele się od bujania w obłokach nie różnią. Tylko pamiętaj, Elwira, bądź precyzyjna w tych intencjach, bo cholernie trzeba uważać na to, o czym się marzy i czego sobie życzymy.

Owce, barany i gminne szykany
Marta Osa0
Okładka ksiązki - Owce, barany i gminne szykany

Nic w życiu nie dzieje się bez powodu. Utrata pracy, może domu, tajemniczy grób w ogrodzie, skryty pomiędzy krzakami porzeczek, nowi ludzie, starzy wrogowie...

Róża, bratki i wariatki
Marta Osa0
Okładka ksiązki - Róża, bratki i wariatki

Róża po dramatycznych doświadczeniach spędza czas w pałacu wśród lasów i jezior. Przebywa tam wielu wrażliwców pokaleczonych...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska