Fallen Princess

Tom 1 cyklu Everfall Academy

[Reklama] Jaguar

Jeden dzień. Jedna chwila. Wystarczy sekunda, by całe życie zmieniło się o sto osiemdziesiąt stopni. Szczególnie, gdy należysz do rodu, w którym drzemią magiczne zdolności a ty czekasz na to, jakie trafią się właśnie tobie.
   Pierwszy tom serii "Everfall Academy" opowiada historię Zoey King, której podczas Balu Gwiaździstej Nocy, ujawniają się magiczne moce. Ale to nie jest coś, na co czeka i do czego była przygotowywana. Została bowiem banshee, czyli otrzymała zdolność przewidywania czyjejś śmierci. A jej mentorem w akademii zostaje żniwiarz Dylan Dae Park. Jak to mówią - z deszczu pod rynnę.
   Wow. Cóż to była za historia. Pełna żywej mrocznej magii. Pełna wciągających przygód. Sekretów i tajemnic, podczas odkrywania których włosy na rękach stawały dęba. Idealna dawka adrenaliny. Bardzo dobre zaplecze emocjonalne.
   Autorka wykreowała fajny świat. Magiczne zdolności, predyspozycje. Różnorodność zmiennokształtnych postaci. Cudo. Szczególnie główni bohaterowie i osobyz ich otoczenia. Jestem zachwycona.
  Ogromnie podobała mi się ta historia. Zostałam w lekkim szoku gdy doczytałam do ostatniego zdania. Zdecydowanie nie chciałam kończyć lektury. Czuję ogromny niedosyt i mam nadzieję, że na kontynuację nie trzeba będzie długo czekać, heheh.

Polecam

Kup książkę Fallen Princess

Begin Again
Mona Kasten0
Okładka ksiązki - Begin Again

Pierwszy tom trylogii ze szczytów europejskich list bestsellerów. 50 000 sprzedanych egzemplarzy w Niemczech!Allie z ulgą porzuca dotychczasowe...

Save us
Mona Kasten0
Okładka ksiązki - Save us

Czy mogą ocalić siebie? A może zniszczą się nawzajem? Ruby jest w szoku: została zawieszona przez Maxton Hall College. A co najgorsze, wszystko wskazuje...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;