Bad Teacher W mroku zmysłów

Tom 1 cyklu W mroku zmysłów

„Jej oczy jeszcze nigdy nie był tak duże jak teraz. Wpatruje się we mnie, jakby nie była pewna, czy naprawdę to powiedziałem. Uśmiecham się lubieżnie, wprowadzając ją w jeszcze większe zakłopotanie. Jestem ciekaw, czy coś powie. Najlepszym scenariuszem, jaki mogę sobie wyobrazić, jest jej błaganie, żebym to zrobił. Najgorszym – ucieczka, choć tak byłoby lepiej.”

Veronica - uczennica ostatniej klasy, zadziorna, lubiącą niezobowiązujący seks.
Chris - biznesman, pociągający, władczy.

Veronica ma problemy z zaliczeniem przedmiotu w szkole myśląc, że nauczycielka się na nią uwzięła. Kiedy myśli, że już nie uratuje swojej sytuacji w zastępstwie za nauczycielkę pojawia się - On.

Od samego początku zaczyna iskrzyć między tą dwójka.
Wszystko zaczyna się w momencie, kiedy dziewczyna trafia do Chrisa na korepetycje, które kończą się nie tak jak powinnny.

Mężczyzna za zgodą Veronici wprowadza ją w świat BDSM. Dla Niej jest to coś nowego, coś jak zakazany owoc. A podobno taki smakuje najlepiej? 😏
Jak potoczą się dalsze losy tej dwójki? Czy zakończy się uczuciem? Musicie przekonać się sami.

Książkę czyta się przyjemnie i szybko. Troszkę brakowało 'ostrości', ale mam nadzieję, że będzie nadrobiona w drugiej części. Polecam ją osobom, które interesują się BDSM 😈

Informacje dodatkowe o Bad Teacher W mroku zmysłów :

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2020-11-30
Dodał/a opinię: mundurowa_czyta_

Zobacz opinie o książce Bad Teacher W mroku zmysłów

Kup książkę Bad Teacher W mroku zmysłów

„Zawsze zastanawiałam się, jakby to było dostawać klapsy, ale rzeczywistość przebiła moje najśmielsze oczekiwania. Nie zdawałam sobie sprawy, że to może być takie bardzo przyjemne. Nie wiem czy fakt, że to mi się podoba i chce więcej jest nienormalny, ale nawet jeśli jest nie jest, to ja marzę, by być nienormalna.”

W rytmie nienawiści
Agata Sobczak0
Okładka ksiązki - W rytmie nienawiści

Alvaro i Malia od początku pałają do siebie niechęcią. Gdy okazuje się, że dziewczyna ma grać jako support przed ich koncertami, mężczyzna dokłada wszelkich...

Pragnąc niemożliwego. Sidła
Agata Sobczak0
Okładka ksiązki - Pragnąc niemożliwego. Sidła

Nowi bohaterowie w kolejnej części namiętnej sagi! Riley ma dość facetów. Właśnie odkryła, że chłopak, dla którego przeprowadziła się do Stanów, zdradza...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska