Pragnąc niemożliwego. Sidła

Nowi bohaterowie w kolejnej części namiętnej sagi!

Riley ma dość facetów. Właśnie odkryła, że chłopak, dla którego przeprowadziła się do Stanów, zdradza ją z jej współlokatorką. Nie interesują jej kolejne związki. Nie ulega nawet urokowi największego playboya w Dallas - przystojnego zawodnika futbolu Luke'a Davisa. Ich przypadkowe spotkanie w barze nie kończy się dobrze.

Niestety wkrótce spotyka go znowu... na wspólnej sesji fotograficznej. I to w strojach kąpielowych. A jakby tego było mało, przyjaciółki Riley są przekonane, że randka z Lukiem - choćby zorganizowana za jej plecami - jest właśnie tym, czego dziewczyna potrzebuje.

Czy Riley da szansę Luke'owi?

Czy połączy ich coś więcej niż pożądanie?

I czy Luke naprawdę jest zainteresowany Riley, czy może dziewczyna przypomina mu... Mię?

Informacje dodatkowe o Pragnąc niemożliwego. Sidła:

Wydawnictwo: Pascal
@wydawnictwo_pascal_books
@lovebook_stronymilosci

🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋

" Opieram jedną rękę na biodrze i patrze na niego przymrużonymi oczami. Może nie jestem najbardziej szaloną dziewczyną, jaką było dane mu poznać, ale też nie mm kija w tyłku. Zaraz mu to udowodnię..."

" Pragnąc niemożliwego " to kolejna część cyklu "Sidła" z nowymi bohaterami.. Ta książka kontynuuje historię, ale wprowadza nowe postacie, które na pewno dostarczą nam wielu emocji i niesamowitych momentów..

Autorka ma naprawdę ciekawy styl pisania.. Jej opisy są pełne emocji i namiętności, a jednocześnie potrafi wciągnąć czytelnika w historię bohaterów..
Opowiada o relacjach między ludźmi, o zdradzie, trudnościach i odkrywaniu prawdziwego uczucia..
Jej słowa są barwne i wciągające, sprawiając, że czytelnik nie może oderwać się od książki..
Styl autorki jest również lekki i zabawny, co sprawia, że czytanie tekstu jest przyjemne i wciągające.. Ogólnie rzecz biorąc, autorka potrafi wciągnąć czytelnika w historię i sprawić, że czuje się blisko bohaterki..

Riley, to silna i niezależna kobieta, która ma dość trudności w związkach..
Jestem pod wrażeniem jej determinacji i odwagi, żeby postawić sobie granice i nie ulegać presji społecznej.
Riley nie interesują kolejne związki, zwłaszcza po tym, jak chłopak zdradził ją ze współlokatorką...

Luke Davis, przystojny zawodnik futbolu, wydaje się być kolejnym wyzwaniem dla Riley..

"Myślałam, że pożądając go, pragnę niemożliwego, ale się myliłam. Jestem tu. Trzyma mnie za rękę i jest cały mój....”

Riley jest już zmęczona związkami i odkrywa, że chłopak, dla którego przeprowadziła się do Stanów, ją zdradza..
Ale nie daje się zrazić i nie szuka kolejnych związków..
Nawet przystojny zawodnik futbolu, Luke Davis, nie może jej skusić..
Ich pierwsze spotkanie w barze nie kończy się dobrze, ale los sprawia, że spotykają się ponownie na sesji fotograficznej w strojach kąpielowych..
A co gorsza, przyjaciółki Riley są przekonane, że randka z Lukiem może być tym, czego dziewczyna potrzebuje, nawet jeśli organizują ją za jej plecami..

Avatar użytkownika - Mirela

WSPÓŁPRACA — REKLAMOWA
AUTOR: AGATA SOBCZAK

WYDAWNICTWO: PASCAL
LOVE BOOK

„Myślałam, że pożądając go, pragnę niemożliwego, ale się myliłam. Jestem tu. Trzyma mnie za rękę i jest cały mój....”

„Pragnąc Niemożliwego” to trzecia część gorącej i namiętnej serii „Sidła". W tej części poznamy nowych bohaterów i co istotne nie musicie znać pierwszych dwóch części, choć jest kontynuacją losów bohaterów, w której spotkamy w pierwszych częściach. Jednak zachęcam do poznania dwóch wcześniejszych tomów.
To jest historia Riley i Luke, ale również dowiemy się co słychać u Mii i Masona.
Pełna emocji, historia z motywem romansu ze sportowcem, w której wiele się dzieje i przeżyjemy wiele emocjonujących i zabawnych chwil. Tajemnice, niedopowiedzeniami, intrygi mogą zagrozić i rozwalić dopiero co rodzące się uczucie.
„Pragnąc Niemożliwego” to przyjemny, gorący, pełen pożądania i namiętności romans, który rozpali waszą wyobraźnię.
Autorka pokazuje piękną przyjaźń między dziewczynami, które mogą na sobie polegać.
 Zobaczymy, że warto otworzyć się na nowe i dać szansę na nowe uczucia, bo może wyjść z tego coś dobrego.
Książka czyta się wręcz błyskawicznie, autorka ma lekki i przyjemny styl i potrafi zaciekawić czytelnika.

Bohaterzy dobrze wykreowani, charakterni. Oboje boją się zaufać, ale ciągnie ich ku sobie.
A Riley to dziewczyna, która ma charakterek, strasznie opryskliwa, na wszystkich warczy i pyskuje, gdy ktoś coś do niej powie. Większość ludzi przestały się do niej odzywać, zostały jedynie Daria i Pat. Ale mimo wszystkich jej wad
polubiłam ją bardzo.

Książka w większości napisana jest z perspektywy Riley, ale dostaniemy też rozdział perspektywy Luke. Dzięki temu możemy poznać ją bliżej i jej nieznośny charakterek.

Riley to prosta dziewczyna z Anglii, która dla chłopaka zmieniła kontynent, przeprowadziła się do Stanów i wybrała studia w  Dallas, wszystko po to, aby byli razem. Niestety okazało się, że Travis zdradza ją z jej współlokatorką.
Pracuje w barze, w którym poznaje Luke Davisa, ale, że ona nie jest zainteresowana chwilowo facetami, spławia go. Mężczyzna jest w szoku,  bo to druga dziewczyna w życiu, która mu odmówiła. Dziewczyna strasznie namieszała mu w głowie, ale boi się dać sobie drugą szansę, ale z drugiej strony nie potrafi niej zrezygnować.
Przyjaciółki namawiają Riley, aby zaszalała i ten mężczyzna jest tym, czego ona potrzebuje. Ale czy na pewno?
Dziewczyna broni się przed nim, jak tylko potrafi, chociaż zdaje sobie sprawę, że pociąga ja jak nikt inny dotąd.
Nie jest tak wyzwolona jak jej przyjaciółki, a Luke odmienia ją całkowicie.

-Czy Riley da szansę Luke’owi?
-Czy Luke otrzyma drugą szansę na miłość?
-Czy Riley pragnie, niemożliwego pożądając Luke Davisa?
-Czy tych dwoje połączy więcej niż pożądanie?
-Czy gdy wyjadą na jaw pewne fakty z przeszłości Luka, dziewczyna da mu szansę?

Polecam.

Dziękuję autorce i wydawnictwu za egzemplarz do recenzji.

Avatar użytkownika - dosia1709
dosia1709
Przeczytane:2023-11-16, Ocena: 5, Przeczytałem,

Riley wraz z chłopakiem przeprowadziłam się do Stanów, niestety ich wspólna sielanka nie trwa długo. Dziewczyna przyłapała go na zdradzie z jej współlokatorką.

Przez ten epizod ma dość facetów i nie interesują jej kolejne związki.

Gdy na jej drodze staje przystojny zawodnik futbolu Luk Davis ich spotkanie nie kończy się najlepiej.

Kiedy spotykają się ponownie na sesji zdjęciowej, przyjaciółki Riley próbują zorganizować jej randkę z przystojnym futbolistą za jej plecami.

Tylko czy Riley da szansę Luke'owi?

Czego tak naprawdę od dziewczyny chce Luke?

"Pragnąc niemożliwego" to książka która potrafi wywołać wypieki na twarzy. Bardzo polubiłam bohaterów którzy mają swój charakter. Choć nie ukrywam że zabrakło mi tu Luke, którego było mi jakoś mało. Pełna emocji, intryg, tajemnic i pożądania historia z którą spędza się cudownie czas.

Sięgając po tę książkę nie zwróciłam uwagi że jest to już trzeci tom serii "Sidła" ale okazało się że znajomość poprzednich części, nie jest tu potrzeba, ale nie ukrywam że muszę je nadrobić.

Styl autorki jest lekki i przyjemny w odbiorze. Książkę się wręcz pochłania.

Cała historia napisana jest z dwóch perspektyw Riley i Luke choć tego drugiego jest mniej.

Jeżeli lubicie książki romantyczne że sportowcem w tle to jest to idealna książka dla Was. Świetna historia na długie zimowe wieczory ?

Polecam ?

Siła przyciągania. Sidła
Agata Sobczak0
Okładka ksiązki - Siła przyciągania. Sidła

Druga część gorącej sagi o miłosnym trójkącie! Minął miesiąc od wydarzeń z pierwszej części, a Mia i Mason w końcu są szczęśliwi... A przynajmniej tak...

Druga szansa
Agata Sobczak0
Okładka ksiązki - Druga szansa

Po dramatycznych wydarzeniach, które zmusiły ją do ucieczki i zmiany tożsamości, Venus sądzi, że odnalazła szczęście u boku starszego od niej policjanta...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska