reklama

Zwierzęta. Kocham rysować

,,Kocham rysować" to seria do nauki rysowania dla każdego, kto chciałby przenieść na kartkę wszystko to, co sobie wymarzy! Wystarczy podążać za instrukcjami krok po kroku, kreska po kresce, aby stworzyć szczekającego pieska, ciekawską kurę, przerażającego dinozaura czy uśmiechniętą kozę! Rysowanie z tą książką jest takie proste!

W środku ,,Zwierzęta. Kocham rysować" czekają na was zadania do wykonania wraz jasno opisanymi poleceniami, jak narysować poszczególne gatunki zwierząt. Nie potrzebujecie dodatkowych kartek, jedynie ołówek lub kredki, aby stworzyć fantastyczny rysunek! Dodatkowo w książce znajdziecie naklejki do ozdabiania swoich rysunków.

Nauka rysowania pobudza wyobraźnię, rozwija kreatywność oraz ćwiczy uważność i skupienie. A przede wszystkim to świetna zabawa!

Informacje dodatkowe o Zwierzęta. Kocham rysować:

Zwierzęta. Kocham rysować - opinie o książce

Avatar użytkownika - MaleKsiazkoweMol
MaleKsiazkoweMol
Przeczytane:2024-03-06, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,

Swoje zamiłowanie do rysowania odkryłam całkiem niedawno. Kiedyś, wręcz nie znosiłam lekcji plastyki! To, co wtedy było przykrą powinnością, teraz stało się prawdziwą przyjemnością i świetną zabawą.

Rysujemy razem z dziećmi, tworzymy własne książeczki z ilustracjami albo komiksy. Puszczamy wodze fantazji lub korzystamy z książek do nauki rysunku.

„Kocham rysować zwierzęta” to propozycja od @wydawnictwo.swietlik, dzięki której poznacie tajniki rysowania ponad 20 zwierzaków.

Nauczycie się jak z pomocą ołówka i kredek stworzyć borsuka, chomika, goryla, kameleona, rysia, krowę, sowę, wiewiórkę itd.

Znajdziecie tutaj nawet ciekawostki dotyczące budowy anatomicznej zwierząt oraz piękne naklejki, którymi możecie ozdabiać swoje rysunki.

Są nawet naklejki do samodzielnego pokolorowania!

Nie mogę poszczycić się wybitnym talentem artystycznym, ale dzięki takim książkom nauczyłam się czerpać radość ze wspólnego rysowania z dziećmi.

I wiecie co?

Rysować można nauczyć się w każdym wieku!

Nawet jeśli ktoś Wam kiedyś mówił, że jesteście totalnym beztalenciem i „szkoda na Was kredek”.

Tak, nawiała nasza nauczycielka od plastyki...

Prezentowania książka będzie idealna dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Górna granica nie istnieje😉

Avatar użytkownika - katee87
katee87
Przeczytane:2024-03-01, Ocena: 6, Przeczytałem,

Dziś chciałabym podzielić się z Wami recenzją dwóch fantastycznych książek, które przyciągną uwagę zarówno małych, jak i dużych entuzjastów niełatwej sztuki rysowania. "Kocham rysować. Dinozaury" oraz "Kocham rysować. Zwierzęta" to pozycje, które rozwijają kreatywność i umiejętności rysunkowe każdego, kto po nie sięgnie.

"Kocham rysować Dinozaury

Pierwsza z książek zaprasza do fascynującej wyprawy przez świat prehistorycznych godów. Podążając za prostymi instrukcjami, nawet ci, którzy nie czują się pewnie w swoich umiejętnościach artystycznych, odnajdą radość z tworzenia. Wprowadzenie do rysowania poprzedza kilka ćwiczeń, które rozgrzewają rękę i przygotowują do przygody z dinozaurami. Od tyranozaura po pterodaktyla, nauczysz się kreować zaskakujące postacie z prehistorycznych er. Każdy rysunek jest uzupełniony krótką ciekawostką dodając wartości edukacyjnej podróży przez epokę prehistoryczną. Dodatkowo, obecność pustych scenek do własnych projektów, naklejek oraz kolorowanki stanowią wspaniałe uzupełnienie dla młodych adeptów sztuki gwarantując godziny kreatywnej zabawy.

"Kocham rysować. Zwierzęta"

Ta książka przenosi czytelnika w świat współczesnych stworzeń, oferując podobnie jak w przypadku dinozaurów, klarowne instrukcje krok po kroku. Od borsuka po żubra, każdy rysunek jest opisany w sposób prosty i zrozumiały, umożliwiając nawet młodszym adeptom sztuki odtworzenie realistycznych postaci zwierzęcych. Podobnie jak w poprzednim tomie, znajdziemy tu także dodatkowe materiały do zabawy i twórczej eksploracji.

Seria "Kocham rysować" to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności artystyczne w sposób kreatywny i zabawny. Łącząc prostotę instrukcji z bogatą zawartością dodatków, te książki stanowią idealny prezent dla dzieci w wieku 3+ oraz doskonałą inspirację dla dorosłych pragnących odkryć w sobie talent artystyczny. Zatem nie zwlekajcie dłużej - sięgnijcie po swoje egzemplarze i rozpocznijcie fascynującą podróż w świat sztuki!

Avatar użytkownika - mrs_zolza
mrs_zolza
Przeczytane:2024-03-01, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

Dzięki tej książce bez problemu narysujecie na przykład borsuka, chomika, krowę, sowę, zająca czy żółwia - tak jak ja.

To zdecydowanie spore ułatwienie nie tylko dla najmłodszych ale też dla dorosłych, którzy co rusz proszeni są o narysowanie zwierzaków, a talentem malarskim nie mogą się pochwalić (ponownie: tak jak ja).

W książce oprócz samych instrukcji są także ciekawostki o zwierzętach. Czy wiedzieliście, że sroki zapamiętują gdzie wiewiórki zakopały swoje zapasy a później je podkradają? A to cwaniary!

Tak jak i w części o dinozaurach, tu również na końcu znajdują się naklejki w dwóch wersjach - kolorowe i do samodzielnego pokolorowania, które są dodatkową atrakcją i dopełnieniem własnych rysunków.

Cieszę się, że takie książki powstają. Może moje dzieci nie będą musiały przychodzić do mnie z prośbą o zrobienie rysunku na lekcje, tak jak to robiłam ja lata temu...

Deutsche gramatik
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Deutsche gramatik

...

Rekordy zwierząt. Najciekawsze fakty.
opracowanie zbiorowe 0
Okładka ksiązki - Rekordy zwierząt. Najciekawsze fakty.

Najciekawsze osiągnięcia i nieprawdopodobne ciekawostki ze świata zwierząt. Uzupełnione kolorowymi ilustracjami. Książka przeznaczona dla uczniów szkoły...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung