Zwierzęta domowe i zawody. Pops i Boti uczą angielskiego

W tej części Pops i Boti pomagają przyjacielowi dostać pracę. Nie byle jaką! Ma zostać opiekunem zwykłych i niezwykłych zwierząt w hotelu Pod Mruczącym Kocem. Usłyszą przy okazji opowieści emerytowanej Papugi. Ta ptaszyna o licznych talentach żadnej pracy się nie bała! Była m.in. kierowczynią ciężarówki, strażaczką, tancerką, a nawet kiperką herbacianą. Jeśli chcecie się dowiedzieć, jakie zwierzęta mieszkają w hotelu oraz co jeszcze robiła Papuga, koniecznie sięgnijcie po tę książkę.

,,Pops i Boti uczą angielskiego"to seria edukacyjna wspierająca przyswajanie słówek, opracowana przez autorkę z dużym doświadczeniem pedagogicznym. Uroczy żółty Pops i jego przyjaciółka Boti przeżywają ciekawe przygody, a dzieci poznają słownictwo z różnych dziedzin. Najprzyjemniej uczyć się przez zabawę - i tutaj na pewno jej nie zabraknie!

Ewa Podleś - ilustratorka książek i gier dla dzieci. Absolwentka wydziału filologii chorwackiej na UJ. Przez wiele lat uczyła dzieci języka angielskiego i to doświadczenie wykorzystała, tworząc serię ,,Pops i Boti uczą angielskiego". Wolny czas spędza najchętniej na samotnym kręceniu się bez planów po Azji, całodziennych wycieczkach rowerowych i zbieraniu wszystkiego, co daje natura.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Informacje dodatkowe o Zwierzęta domowe i zawody. Pops i Boti uczą angielskiego:

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2024-09-25

Tagi: Fabularne książki obrazkowe - wyobraźnia i zabawa Książeczki obrazkowe dla dzieci Pierwsze lata życia - początki nauczania Dzieci od narodzin do ok. 3 lat Dzieci od ok. 3 lat

Kup książkę Zwierzęta domowe i zawody. Pops i Boti uczą angielskiego

Niesamowite warzywa
Ewa Podleś0
Okładka ksiązki - Niesamowite warzywa

Witajcie w niesamowitym świecie warzyw! Z tej książki dowiecie się, jak potrafią być one różnorodne. Ile odmian mają pomidory i jak smakuje wasabi? Jakie...

Opowiem ci, mamo, co robią psotne stwory
Ewa Podleś0
Okładka ksiązki - Opowiem ci, mamo, co robią psotne stwory

Na pewno dobrze znacie te stwory, choć nawet tego nie podejrzewaliście! Przedstawiamy wam Chlewusia, miłośnika skarpetek o aromacie sera, którego środowiskiem...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung