ZAPACH MIŁOŚCI: TOM 4

Asako Yaeshima ma kompleks na punkcie tego, jak bardzo się poci. Zaczyna spotykać się z Koutarou Natorim, który pracuje w tej samej firmie i posiada węch absolutny!
Przeprowadza szczerą rozmowę z koleżanką Natoriego, Korisu Ichise, która wydaje się być jej rywalką w miłości, a następnie leci świętować urodziny z ukochanym na Hokkaido… Pokonuje przeciwności losu i pracuje nad sobą, przeżywając szczęśliwe chwile! Co odpowie chłopakowi, gdy ten zaproponuje jej wspólne zamieszkanie?

Relacja naszej dwójki połączonej przez zapach staje się coraz słodsza, przekraczając wszelkie granice!

Informacje dodatkowe o ZAPACH MIŁOŚCI: TOM 4:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2022-03-24, Ocena: 4, Przeczytałem,

ZAPACH UCZUĆ

Wszystko ma swój zapach. Miłość także. A już seks w szczególności. I właśnie o tym opowiada ta manga. Ale wąchanie kobiecego ciała, swoisty fetysz bohatera zafascynowanego wonią swojej lepszej połowy, to jedynie pretekst do snucia naprawdę wyśmienitej i mimo często absurdalnej akcji jakże życiowej i prawdziwej opowieści o miłości, związku i związanych z tym wszystkim kwestiach.

Świętowanie urodzin trwa! Związek Asako i Natoriego rozwija się coraz bardziej, sytuacja staje się poważniejsza. Dziewczyna walczy o swoje szczęście, ale czy będzie gotowa... wspólnie zamieszkać z ukochanym?

Avatar użytkownika - isil
isil