reklama

Zachód słońca

Opowieść o nieskończonej wierności Boga, mocy rodzinnej miłości i uzdrawiającym cudzie ocalenia. NOWY ROZDZIAŁ Mając wreszcie za sobą wymogi mieszkania w Hollywood, Dayne i Katy starają się ułożyć sobie życie w Bloomington i nie mogą się już doczekać nowego rozdziału w ich małżeństwie, jaki się rozpocznie w momencie przyjścia na świat ich potomka. W międzyczasie zespół Chrześcijańskiego Teatru Młodzieżowego przygotowuje z zapałem pierwsze przedstawienie teatru, odkąd Dayne i Katy stali się j

Informacje dodatkowe o Zachód słońca:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: b.d
Kategoria:

Kup książkę Zachód słońca

Zachód słońca - opinie o książce

Avatar użytkownika - jusia
jusia
Przeczytane:2013-11-24,

"Zachód słońca" to ostatnia czternasta część sagi o rodzinie Baxterów przyznaję że można zżyć się z postaciami.
Nie polecam oczywiście zaczynać przygody z tymi bohaterami od ostatniej pozycji, ale w każdej części znajdziemy mnóstwo miłości, ogromną wiarę, szczęście jak również problemy dnia codziennego dlatego możemy łatwo utożsamić się z bohaterami.

Wszystkie książki Karen Kingsbury przynoszą spokój czytelnikowi, dają nadzieję, pocieszenie, utwierdzają że nie ma rzeczy niemożliwych, chociaż nie zawsze wszystko kończy się szczęśliwie, to z każdego zdarzenia i z każdej sytuacji wynika coś dobrego, nawet jeżeli na początku nie zdajemy sobie z tego sprawy.

Polecam przeczytać także mężczyznom, wszystkim wrażliwym osobom oraz tym którzy szukają sensu w życiu i czują się zagubieni.

Avatar użytkownika - ManicPixieDreamG
Przeczytane:2012-11-21, Ocena: 3, Przeczytałam,
Na zawsze
Kingsbury Karen0
Okładka ksiązki - Na zawsze

Katy i Dayne z niecierpliwością oczekują dnia zaślubin: chcą, żeby uroczystość odbyła się w Bloomington, w gronie najbliższych, z dala od blichtru Hollywood...

Rodzina
Kingsbury Karen0
Okładka ksiązki - Rodzina

Nieubłaganie zbliża się termin rozprawy dotyczącej napaści Margie Madden. Czy Katy Hart i Dayne Matthews będą umieli zmierzyć się z niedoszłą morderczynią...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski