reklama

Wysoko wrażliwi. Jak funkcjonować w świecie, który nas przytłacza

Czy jesteś wrażliwcem? Większość z nas od czasu do czasu odczuwa przytłoczenie światem swoich emocji, jednak osoby, o których mowa, żyją tak na co dzień. Autorka - psychoterapeutka, sama będąca też osobą wysoko wrażliwą - pokazuje, jak zidentyfikować tę cechę u siebie, jak sobie z nią radzić oraz jak ją wykorzystać (tak!) w różnych sytuacjach życiowych.

Książka zawiera:

test pozwalający wykryć u siebie określone aspekty wysokiej wrażliwości metody na postrzeganie swojej przeszłości w pozytywnej perspektywie, umacniającej poczucie własnej wartości przykłady wpływu wysokiej wrażliwości na pracę zawodową i relacje osobiste sposoby radzenia sobie z nadmiernym pobudzeniem wskazówki, kiedy warto zwrócić się o pomoc do specjalisty

Informacje dodatkowe o Wysoko wrażliwi. Jak funkcjonować w świecie, który nas przytłacza:

Wydawnictwo: Feeria
Data wydania: 2017-04-26
Kategoria: Medycyna i zdrowie
Tytuł oryginału: The Highly Sensitive Person

Kup książkę Wysoko wrażliwi. Jak funkcjonować w świecie, który nas przytłacza

Wysoko wrażliwi. Jak funkcjonować w świecie, który nas przytłacza - opinie o książce

Avatar użytkownika - margoth86
margoth86
Przeczytane:2023-06-15, Ocena: 6, Przeczytałam, 26 książek 2023,

Dopiero po przeczytaniu tej książki zdałam sobie sprawę, że jestem WWO. Jak wiele z opisanych wewnątrz zachowań wpisywało się w moje codzienne życie. Problemów, z którymi starałam się walczyć wybierając nieskuteczne metody. Ciekawie przedstawiona sylwetka osoby WW. Dodatkowo książka podzielona jest na poszczególne części, tak jak dzielimyzycie na sfery - duchowość, edukacja, praca, bufowanie relacji, rodzicielstwo, zdrowie fizyczne. Myślę, że jest to lektura obowiązkowa dla każdego kto ma problem z odnalezieniem się we współczesnym pędzącym świecie.

Elaine N. Aron 0
Okładka ksiązki - Wysoko wrażliwe dziecko. Jak je zrozumieć i pomóc mu żyć w przytłaczającym świecie?

"To głównie wychowanie decyduje o tym, czy wrażliwość będzie zaletą, czy też źródłem lęku."prof. Elaine Aron Wysoko wrażliwe dzieci stanowią od piętnastu...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung