reklama

Wrażliwiec to ja. Jak radzić sobie w życiu, będąc wysoko wrażliwą osobą

Jesteś bardzo wyczulona na nastroje innych ludzi, przez co po całym dniu czujesz się wyczerpana i fizycznie, i psychicznie? Łatwo odczuwasz przesyt bodźcami i bardzo emocjonalnie reagujesz na sytuacje, które Cię spotykają? Trudno jest Ci się odnaleźć w szybkim świecie i wciąż masz wrażenie, że jesteś niewystarczająca?

Żyjemy w czasach, w których mówienie głośno o swoich uczuciach i emocjach staje się normą. Więc rozmawiajmy! Tym razem o wysokiej wrażliwości.

Odkryta przez nas stale nam towarzyszy i staje się nieodłączną częścią naszej osobowości. Chcemy o niej mówić, czytać, chwalić się, obwieszczać światu. Czujemy, że w końcu nasze puzzle tworzą spójny obraz, a to jest tak dobre uczucie, że trudno jest zachować tę euforię tylko dla siebie.

W tej książce ułatwiamy oswojenie wrażliwości, której być może jeszcze nie rozumiesz. Nic się nie martw, jesteś o krok od poczucia ulgi i wolności, od zgłębienia swoich naturalnych predyspozycji i zaakceptowania emocjonalnej strony samej siebie. Twoja wrażliwość to nieoszlifowany diament, który już niedługo zalśni pełnym blaskiem.

Chcemy Cię przekonać, że życie w zgodzie ze swoją wrażliwością jest nie tylko potrzebne czy zdrowe, a również możliwe do osiągnięcia. Zacznij od przeczytania tej książki.

Trzymamy za Ciebie mocno kciuki!

Magdalena Juchniewicz & Monika Pryśko

Informacje dodatkowe o Wrażliwiec to ja. Jak radzić sobie w życiu, będąc wysoko wrażliwą osobą:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2022-03-23
Kategoria: Psychologia

Kup książkę Wrażliwiec to ja. Jak radzić sobie w życiu, będąc wysoko wrażliwą osobą

Wrażliwiec to ja. Jak radzić sobie w życiu, będąc wysoko wrażliwą osobą - opinie o książce

Książka odopowiadająca na pytania, które ściśle są związane z osobami wysoko wrażliwymi. Pozwala zrozumieć uczucia, które się pojawiają, ale również jak budować ważne relacje z osobami.

Magdalena Juchniewicz0
Okładka ksiązki - Przebudzenie. Wyjdź z toksycznych relacji, naucz się stawiać granice i omijać narcyzów, zaufaj sobie

Jesteś wiecznie niezadowolona z siebie i przekonana, że potrze­by innych są ważniejsze niż twoje? Zaczynasz wątpić w to, co myślisz? Czujesz wstyd i upokorzenie...

Autentyczna. Jak żyć w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami
Magdalena Juchniewicz0
Okładka ksiązki - Autentyczna. Jak żyć w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami

Masz dość zakazów, nakazów, rad i zasad narzucanych ci przez innych? Czujesz, że presja z zewnątrz nie pozwala ci realizować własnych celów? Chcesz nauczyć...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung