Wierzę, ufam, kocham. Pogaduszki i opowiastki

Seria krótkich dialogów, które są zaproszeniem do wspólnego zastanowienia się nad ważnymi kwestiami naszej wiary i życia. Jak pisze sam autor „są to takie pogaduszki dyskretnie krążące wokół Ewangelii” Można je czytać na role, można je spróbować nagrać, można z nich skorzystać w domu, w szkole, na spotkaniach. \r\n\r\nKsiążka podzielona jest na trzy części: wiara, nadzieja i miłość, w ramach których poruszane się m.in. takie zagadnienia, jak modlitwa, niebo, wyznanie wiary, cierpliwość, przebaczenie, radość, poświęcenie oraz współczucie. Przed każdym z krótkich dialogów umieszczono słowa-klucze otwierające horyzonty późniejszej rozmowy. Dodano także mini-konspekty, które mogą podpowiedzieć dalsze pytania. \r\n\r\nBrat Tadeusz Ruciński poprzez proste rozmówki Małej z Dużym przemyca poważne tematy. Celem ksiązki jest inspiracja do dalszego poszukiwania. Polecamy ją wychowawcom, nauczycielom, katechetom, ale też wszystkim rodzicom chcącym rozmawiać ze swoimi dziećmi o ważnych sprawach wiary i życia. \r\n\r\n

Informacje dodatkowe o Wierzę, ufam, kocham. Pogaduszki i opowiastki:

Wydawnictwo: Święty Wojciech