W krzywym zwierciadle. Ciąg dalszy nastąpił

Nowe, poszerzone wydanie książki ,,W krzywym zwierciadle". A w nim - jeszcze więcej błyskotliwych felietonów, ciętych ripost,  trafnych spostrzeżeń oraz dodatkowo - opowieść filmowa ,,Utytłani słońcem".

W książce  ,,W krzywym zwierciadle", której 1 wydanie przebojem zdobyło listy bestsellerów, Maciej Stuhr objawił swój kolejny talent - literacki.

Ceniony aktor daje się poznać jako znakomity obserwator rzeczywistości i mistrz puent.

Pozwala spojrzeć na świat przedstawiony w krzywym zwierciadle. Czasem rozśmiesza, czasem wzrusza. Z wrodzoną inteligencją balansuje na granicy humoru i drwiny. Dostarcza rozrywki, ale przede wszystkim prowokuje do myślenia. W krzywym zwierciadle to pozycja obowiązkowa dla wielbicieli wyrafinowanego dowcipu.

Dzięki tej książce Maciej Stuhr daje się poznać tym, którzy do tej pory nie czytali comiesięcznych felietonów w magazynie ,,Zwierciadło" lub też czytują je sporadycznie, a mieliby ochotę częściej....

Maciej Stuhr - wybitny aktor teatralny, filmowy, telewizyjny i kabaretowy. Współpracował ze znamienitymi reżyserami filmowymi i teatralnymi. Felietonista magazynu ,,Zwierciadło". Laureat wielu nagród - m.in. Orła za pierwszoplanową rolę męską w filmie Pokłosie i Kryształowego Zwierciadła. Uhonorowany tytułem Mistrza Mowy Polskiej (2004), w roku 2008 został Ambasadorem Polszczyzny. Odznaczony srebrnym medalem ,,Zasłużony Kulturze Gloria Artis" (2014).

Informacje dodatkowe o W krzywym zwierciadle. Ciąg dalszy nastąpił:

Wydawnictwo: Zwierciadło
Data wydania: 2015-10-07

Kup książkę W krzywym zwierciadle. Ciąg dalszy nastąpił

W krzywym zwierciadle. Ciąg dalszy nastąpił - opinie o książce

Avatar użytkownika - iza380
iza380
Przeczytane:2016-03-02, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 KSIĄŻKI 2016,
Felietony lepsze i gorsze. Jednak spojrzenie na świat oczami pana Macieja Stuhra jest bardzo pouczające. Ironia i dowcip doskonałe.

Właściwie nie wiem czego się spodziewałam, ale to co dostałam, to niestety za mało było. Chyba nie zawsze zebranie felietonów (błyskotliwych z resztą, trafnych i świetnie napisanych) w książkę jest receptą na sukces. Dodatek w postaci opowiadania/scenariusza trochę ten mój niedosyt nakarmił, ale nie na tyle, żeby wystawić wyższą ocenę

Avatar użytkownika - gosia_gosia16
gosia_gosia16
Przeczytane:2016-01-02, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2016, Mam,
W krzywym zwierciadle
Maciej Stuhr0
Okładka ksiązki - W krzywym zwierciadle

Subtelny i wyrafinowany humor w najlepszym wydaniu. "W krzywym zwierciadle" to zbiór felietonów Maciej Stuhra a także opowieść filmowa "Utytłani...

Tata Tadzika
Maciej Stuhr0
Okładka ksiązki - Tata Tadzika

Ujmująca lekkość pióra W zbiorze felietonów publikowanych w miesięczniku ,,Zwierciadło" Maciej Sthur opowiada o swoim doświadczeniu ojcostwa...

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski