reklama

Usłysz Jezusa. Codzienne rozważania słów, które wypowiedział Pan Jezus

Gdy trwasz w mojej obecności i słuchasz moich słów, żywa woda mojego Ducha i życia napełnia twoje serce i duszę. Tylko wówczas możesz odkryć moje serce, moją miłość oraz mój pokój. Gdy poprzez moje słowa zobaczysz Ojca, także mocniej Go pokochasz. A z miłości do Ojca i do Mnie rzeki wody żywej zaczną się rozlewać z twego serca na innych.

fragment

Czy można z Chrystusem stworzyć więź tak prawdziwą i tak realną jak ta, która nas łączy z kimś najważniejszym dla nas tu, na ziemi?

Steven K. Scott swoje modlitwy postanowił rozpoczynać od słów wypowiedzianych bezpośrednio przez Pana Jezusa - skierowanych do Jego uczniów i do zwykłych ludzi - które zachowały się dla nas na kartach Ewangelii. Gdy autor zaczął je rozważać, szybko stały się dla niego źródłem modlitewnej inspiracji i ważną duchową lekcją. W każdym słowie Jezusa Bóg zwraca się bezpośrednio do ciebie z miłością, prawdą, zrozumieniem i głębokim pokojem. Te słowa radykalnie zmieniają życie.

Usłysz Jezusa to niezwykłe zapiski, niemal prywatne wiadomości Jezusa skierowane do nas. Pozwalają dostrzec i zrozumieć największy cud życia - to, że każdy z nas jest ukochanym dzieckiem Bożym.

Informacje dodatkowe o Usłysz Jezusa. Codzienne rozważania słów, które wypowiedział Pan Jezus:

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2017-02-09
Kategoria: Duchowość, religia
Tytuł oryginału: Jesus Speaks

Kup książkę Usłysz Jezusa. Codzienne rozważania słów, które wypowiedział Pan Jezus

Usłysz Jezusa. Codzienne rozważania słów, które wypowiedział Pan Jezus - opinie o książce

Jak lepiej zarabiać. Metody milionera
Steven K. Scott0
Okładka ksiązki - Jak lepiej zarabiać. Metody milionera

W 365 osiągnij to, na co innym nie starcza życia Nakieruj kompas swojej duszy na wielkie osiągnięcia Masz pasję. Budujesz dzieło swojego życia....

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung