Jak lepiej zarabiać. Metody milionera

W 365 osiągnij to, na co innym nie starcza życia
Nakieruj kompas swojej duszy na wielkie osiągnięcia

Masz pasję. Budujesz dzieło swojego życia. Codziennie dokonujesz ważnych odkryć. Dostrzegasz więcej, niż ludzie wokół Ciebie. I czujesz, że moc jest z Tobą. Oto stan ducha, w jakim człowiek dokonuje rzeczy niemożliwych. Nieważne z czym zaczynasz i czy los uśmiechał się do Ciebie. Liczy się jedno: Twoje monumentalne marzenie i to, czy jesteś gotów się dla niego poświęcić. Tu chodzi o poświęcenie przez duże "P" -- o poczucie misji, po którym rozpoznaje się wielkich ludzi.

Ta książka da Ci iskrę mocy. Napełni Cię gotowością czynu. Sprawi, że wahanie ustąpi pola odwadze: że skoczysz ze skały i spadając, nauczysz się latać. Zatem do dzieła! Poznaj: historie ludzi, którzy przestali dryfować i odnaleźli prąd rzeki bogactwa, perypetie autora (które zmieniły go z nieudacznika w multimilionera), mądrości niezwykłych mentorów: Georga Washingtona, Thomasa Jeffersona, Thomasa Edisona, Oprah Winfrey, Johna D. Rockefellera, swój typ osobowości: czego Ci brakuje (albo tylko myślisz, że brakuje) na drodze życia, własną siłę przekonywania: obalaj mury obojętności i niechęci, wznoszone przez innych ludzi, swoje lęki i hamulce powstrzymujące Cię przed realizacją wymarzonych projektów.

Informacje dodatkowe o Jak lepiej zarabiać. Metody milionera:

Kup książkę Jak lepiej zarabiać. Metody milionera

Jak lepiej zarabiać. Metody milionera - opinie o książce

Usłysz Jezusa. Codzienne rozważania słów, które wypowiedział Pan Jezus
Steven K. Scott0
Okładka ksiązki - Usłysz Jezusa. Codzienne rozważania słów, które wypowiedział Pan Jezus

Gdy trwasz w mojej obecności i słuchasz moich słów, żywa woda mojego Ducha i życia napełnia twoje serce i duszę. Tylko wówczas możesz odkryć moje serce...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung