reklama

The Maddest Obsession

Tom 2 cyklu Made

Ona boi się ciemności, której on jest panem.

Jej sukienki są bardzo obcisłe, a obcasy zbyt wysokie. Za głośno się śmieje i bez skrępowania mówi o swoim zamiłowaniu do narkotyków. Jednak niewiele osób wie, że to tylko fasada. Mur, za którym młoda żona mafiosa ukrywa ataki paniki.

W oczach większości ludzi Christian jest przykładnym stróżem prawa. Niemniej półświatek Nowego Jorku zna go jako kogoś zupełnie innego. Jest tak mocno powiązany z mafią, że z powodzeniem mógłby być jednym z jej członków.

Zasady moralne są Christianowi obce. Mówi, że był już w piekle, a to, co tam widział, nie zrobiło na nim wrażenia.

Gianna jest dla niego zakazana. W dodatku mężczyzna jej nie toleruje – jej powierzchowności, całej otoczki, którą wokół siebie stworzyła. Poza tym jest mężatką. To wszystko powinno go odpychać.

Jednak Gianna nie wie jednego. Za wyraźną niechęcią Christiana i otwarcie okazywaną przez niego nienawiścią, kryje się prawdziwa obsesja. Obsesja na punkcie Gianny.

Informacje dodatkowe o The Maddest Obsession:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2020-12-09
Tytuł oryginału: The Maddest Obsession

Kup książkę The Maddest Obsession

The Maddest Obsession - opinie o książce

Avatar użytkownika -

Przeczytane:2022-10-16, 2022,

"Wygrzebałem się z piekła, widziałem je, posmakowałem go, poczułem. A jedyne, co pozwoliło mi to piekło przetrwać, to marzenie o zemście i wszystkim, co czeka mnie po drugiej stronie."

Gianna w wieku 23 lat została wdową, jej mąż don ginie w strzelaninie w klubie. Staje się wolną kobietą bez bicia przez swojego męża i jego zdrad. Przez swoje rozrywkowe życie i używki nie raz lądowała w areszcie, jednak z opresji ratował ją Christiana Allister, oficer FBI. Między tych dwoje wytwarza się wieź, której sami nie rozumieją raz się przyciągają, a za chwile nienawidzą. Po wydarzeniu w którym pan oficer musi zniknąć w interesach Gianna wychodzi ponownie za mąż. W świecie mafii kobieta nie może długo być "wolna", jednak jej nowy mąż jest w takim wieku, że jest już jedną nogą w trumnie. Pan oficer powraca i znowu ma przed sobą Gianne, której nie może zdobyć. Czy nowy mąż będzie przeszkodą dla Christiana? Czy Gianna będzie potrafiła wybrać między nienawiścią a pożądaniem? Czy bagaż doświadczeń pana oficera i Gianny zbliży ich do siebie, czy jednak powstaną wyższe mury ochronne?

Ależ to była smakowita uczta. W the Moddest Obsession hat - love jest na bardzo wysokim poziomie. Jest pożądanie i nienawiść, lód i ogień, ofiara i łowca.
Christiana osoba która pracuję dla FBI, ale też świadczy usługi mafii, nie należy do nikogo, ale każdy zabiega o kontakt z nim. Jest bezwzględny, mroczny, tajemniczy, niebezpieczny, nieprzewidywalny ale ma jedną wadę ma swoją obsesję. Jego życie jest zaplanowane, przez traumę jaką przeżył w dzieciństwie zaplanował sobie każdy krok, praca w FBI dała mu szacunek, jego "ciemna strona" zbudowała pozycję człowieka, którego każdy się boi, zaplanował sobie nawet jaka będzie jego przyszła żona. Jednak kiedy spotyka Giannę jego plany nie wydają się już takie doskonałe. Jego uporządkowany świat nabiera chaosu co go przeraża. Chaos w postaci kobiety, pana oficera przeraża, dlatego walczy ze sobą i unika, poniża, odstrasza Gianne aby nie wkradła się do jego życia.

Po pierwsze emocje, są w tej książce w tak dużej dawce iż nie da się oderwać od tej książki.
Po drugie nieprzewidywalna relacja Gianny i pana oficera, dwie mocne postacie, który nie da się do końca rozgryźć, przewidzieć, przejrzeć, do końca historii tak naprawdę czytelnik nie wie w jaką stronę ta relacja się rozwinie.
Po trzecie nawiązanie do części pierwszej i bohaterów Eleny i Asa.

Polecam.

Avatar użytkownika - Moniskaczyta
Moniskaczyta
Przeczytane:2020-12-30, Ocena: 3, Przeczytałam,

"The Maddest Obsession" to drugi tom serii "Made". I nie ukrywam, że ta część zdecydowanie bardziej mi się podobała, było o wiele lepiej.

Fabuła wciągająca, bohaterowie są wyraziści. Po prostu nie sposób się od niej oderwać! A do tego czyta się ją szybko. Jest emocjonująco i ciekawie, więc czego chcieć więcej.

Jeśli lubicie wątki mafijne, to ta książka będzie się Wam podobała.

„THE MADDEST OBSESSION”
Danielle Lori Wydawnictwo NIEZWYKŁE
Ona- Gianna, mężatka. Żona mafiosy. Uwielbia ubierać się sexy, kochała narkotyki. Czy to jest czysta prawda o głównej bohaterce?
On- Christian jest na pozór idealnym stróżem prawa. Ma jednak małą, a wręcz wielką obsesję – Giannę.
Nigdy nie powinien dostrzec naszej głównej bohaterki. Ona jest zakazana. Nienawidzi ją i kocha jednocześnie. Czy ona odwzajemni jego miłość? Czy jej mąż wie o obsesji Christiana? Do czego to może doprowadzić?
Doskonała powieść, pokazująca ludzi, którzy codziennie zakładają maski. Udając przy tym kogoś innego. Ukrywają swoje prawdziwe ja i swoje pragnienia. Grają, żeby innych uszczęśliwić. A co się stanie, gdy spadną maski?
Książka idealnie nadaje się dla fanów/ fanek włoskiej mafii, mafiosów i zwrotów akcji.
„The maddest obsession” jest drugim tomem z cyklu „Made”. Poznajemy tutaj wyrazistych bohaterów, którzy żeby godnie żyć ukrywają się za maskami. Powieść mnie bardzo wciągnęła. Jest lekka i przyjemna. Uwielbiam książki o mafii i mafiosach. Uwielbiam głównych bohaterów. Los ich nie oszczędzał.
Macie ochotę poznać Giannę i Christiana?
Powieść trzyma w napięciu. Jest bardzo emocjonująca. Z przyjemnością polecam „The maddest obsession”. Tutaj nie znajdziecie cukierkowego romansu. Tutaj znajdziecie prawdziwe życie.
Moja ocena 9/10

The Sweetest Oblivion
Danielle Lori0
Okładka ksiązki - The Sweetest Oblivion

Romans mafijny, idealny dla fanów Złączonych honorem! „Niebezpieczny mafioso, zakazany związek i wątek hate-love – perfekcyjna mieszanka”...

The Darkest Temptation
Danielle Lori0
Okładka ksiązki - The Darkest Temptation

Myślała, że jest jej ideałem. Okazał się potworem. Mila od zawsze była przykładną córką i robiła dokładnie to, czego od niej oczekiwano. Zaczęła nawet...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski