reklama

The Darkest Temptation

Tom 3 cyklu Made

Myślała, że jest jej ideałem. Okazał się potworem.

Mila od zawsze była przykładną córką i robiła dokładnie to, czego od niej oczekiwano. Zaczęła nawet spotykać się z mężczyzną, o którym jej ojciec miał bardzo dobre zdanie. Jednak to życie z każdym dniem coraz mocniej ją męczyło. Oczekiwania, czyjeś marzenia, nie jej.

Ale najgorszy był fakt, że jej ukochany tata wciąż wyjeżdżał do Rosji załatwiać tajemnicze sprawy i nigdy nie mówił, co tak naprawdę się dzieje. Mila wiedziała, że urodziła się w tym kraju, dlatego chciała dowiedzieć się o nim czegoś więcej.

Zmęczona ciągłą nieobecnością ojca i brakiem odpowiedzi na nurtujące pytania kobieta robi to, o czym zawsze marzyła: leci do Moskwy. Kiedy jest już na miejscu, udaje się pod adres, który wcześniej znalazła w domu.

Wkrótce poznaje mężczyznę zupełnie innego niż ci, których do tej pory spotykała. Ten ma tatuaże na rękach, tajemnicze oczy i z niezrozumiałych powodów przyciąga ją jak magnes.

Jednak dziewczyna szybko się dowie, że naiwne serce nie rozpoznało zagrożenia. Nowo poznanemu mężczyźnie daleko do ideału. Jest królem mafijnego podziemia i właśnie w jego ręce wpadło cenne trofeum.

Informacje dodatkowe o The Darkest Temptation:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2021-05-26
Tytuł oryginału: The Darkest Temptation

Kup książkę The Darkest Temptation

The Maddest Obsession
Danielle Lori0
Okładka ksiązki - The Maddest Obsession

Ona boi się ciemności, której on jest panem. Jej sukienki są bardzo obcisłe, a obcasy zbyt wysokie. Za głośno się śmieje i bez skrępowania mówi...

The Sweetest Oblivion
Danielle Lori0
Okładka ksiązki - The Sweetest Oblivion

Romans mafijny, idealny dla fanów Złączonych honorem! „Niebezpieczny mafioso, zakazany związek i wątek hate-love – perfekcyjna mieszanka”...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung