reklama

Szkoła w domu

Lockdown i czas zamknięcia szkół upłynęły Wam pod znakiem nauki zdalnej, prac plastycznych wykonywanych w domu i zajmowania się tym, co dotychczas w znacznej mierze spoczywało na barkach nauczycieli? Co nas jeszcze czeka?...

Julie Bogart zainspiruje Was, doda otuchy i sprawi, że czas spędzony z dziećmi będzie dla wszystkich wartościowy! Oto książka, która stała się wyjątkowo ważna w czasach, gdy po prostu KAŻDY rodzic musi w jakimś stopniu zmierzyć się z wyzwaniami dotyczącymi edukacji domowej.

Na kartach Szkoły w domu Julie Bogart dzieli się z czytelnikami entuzjazmem, olśnieniami, zwątpieniem i momentami załamania – wszystkim, czego doświadczyła, organizując domową szkołę dla pięciorga własnych dzieci. W tej książce znajdziecie istotne przemyślenia na temat oficjalnego systemu edukacji, wnikliwe uwagi dotyczące dziecięcej duszy, przepisy na twórcze spędzanie wspólnego czasu, a także bardzo konkretne porady i pomysły:

- Jak urządzić kącik plastyczny, który zawsze będzie gotów dla małych artystów?

- Czym podsycić zapał dzieciaków i jak go nie ugasić?

- Jak wprowadzić magię do edukacji?

- Do czego inspirują kreskówki?

- Jak wykorzystać gry wideo do nauki mitologii, a Star Treka – do językoznawstwa?

Informacje dodatkowe o Szkoła w domu:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Data wydania: 2020-09-30
Kategoria: Poradniki
ISBN: b.d
Tłumaczenie: Natalia Wiśniewska

Tagi: poradniki

Kup książkę Szkoła w domu

Szkoła w domu - opinie o książce

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski