Słownik zawiera około 4 tys. haseł zbudowanych przy użyciu około 20 tys. wyrazów i 2 tys. terminów i zwrotów, którym będzie odpowiadać około 50 tys. polskich znaczeń. Książka przeznaczona głównie dla uczestników konferencji międzynarodowych, polityków i dyplomatów, organizatorów imprez międzynarodowych, ekspertów, naukowców, studentów.

Informacje dodatkowe o Słownik organizacyjno-konferencyjny angielsko-polski. English-Polish Dictionary of Organization and Conference Terms:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: b.d
Kategoria:
ISBN: 978-83-7059-526-X

Kup książkę Słownik organizacyjno-konferencyjny angielsko-polski. English-Polish Dictionary of Organization and Conference Terms

Słownik organizacyjno-konferencyjny angielsko-polski. English-Polish Dictionary of Organization and Conference Terms - opinie o książce

Słownik organizacyjno-konferencyjny. Polsko-angielski
Piotr Domański0
Okładka ksiązki - Słownik organizacyjno-konferencyjny. Polsko-angielski

Polsko-angielską część "Słownika organizacyjno-konferencyjnego" udostępniamy zainteresowanym z przekonaniem, że spotka się z podobnym powodzeniem jak jego...

English for Active Communication at Work
Piotr Domański0
Okładka ksiązki - English for Active Communication at Work

To nowe wydanie książki znanej wcześniej pod tytułem English for Active Communication zostało wzbogacone m.in. o następujące bloki tematyczne: przewodnik...

Z okruchów nadziei
Anna Siedlecka