Active English at Work

Active English at Work stanowi nowe wydanie cieszącej się dużą popularnością książki Piotra Domańskiego zatytułowanej English for Active Communication. Książka zawiera terminy, wyrażenia, zwroty, idiomy używane podczas prezentacji, negocjacji, spotkań czy konferencji oraz podpisywania umów, kontraktów i porozumień. Niniejsze wydanie zostało wzbogacone o nowe, obszerne tematy dotyczące:

- marketingu i reklamy,

- finansów i bankowości,

- uczestnictwa w konferencjach.

Ponadto w części 5 zostały dodane aneksy z najczęściej używanymi terminami i zwrotami z dziedziny nauki i techniki, których znajomość we współczesnym świecie jest niezbędna.

Książka stanowi znakomite i całościowe kompendium fachowego języka angielskiego, którego znajomość pomoże czytelnikom w karierze zawodowej.

Piotr Domański studiował w Warszawie, Southampton i Edynburgu, a praktykę językową odbywał w Wielkiej Brytanii, USA i Kanadzie. Z wykształcenia jest ekonomistą, lingwistą, pedagogiem i tłumaczem literatury naukowo-technicznej. Ponadto jest autorem ogólnopolskich programów nauczania, słowników ogólnych i specjalistycznych oraz skryptów akademickich. Książki językowe autorstwa Piotra Domańskiego są adresowane do wszystkich czytelników mających kontakt z językiem angielskim, a w szczególności do studentów i absolwentów wyższych uczelni, przedstawicieli świata nauki i techniki oraz osób pracujących w biznesie. W swoim bogatym dorobku autorskim Piotr Domański ma m.in. następujące książki: English in Science and Technology, Naukowo-techniczny słownik frazeologiczny angielsko-polski i polsko-angielski z wymową, Nowy słownik idiomów angielsko-polski, Sztuka tłumaczenia tekstów angielskich, Słownik tematyczny angielsko-polski, Praktyczny słownik angielsko-polski i polsko-angielski (z idiomami), (Sejmowy) Słownik organizacyjno-konferencyjny angielsko-polski i polsko-angielski.

Informacje dodatkowe o Active English at Work:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2014-01-17
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Active English at Work

Active English at Work - opinie o książce

Piotr Domański0
Okładka ksiązki - Słownik organizacyjno-konferencyjny angielsko-polski. English-Polish Dictionary of Organization and Conference Terms

Słownik zawiera około 4 tys. haseł zbudowanych przy użyciu około 20 tys. wyrazów i 2 tys. terminów i zwrotów, którym będzie odpowiadać około 50 tys. polskich...

English for Active Communication at Work
Piotr Domański0
Okładka ksiązki - English for Active Communication at Work

To nowe wydanie książki znanej wcześniej pod tytułem English for Active Communication zostało wzbogacone m.in. o następujące bloki tematyczne: przewodnik...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung