Sexy Mama Bo jesteś kobietą

"Ależ ona przytyła!", "Co się stało, że tak schudła?", 'Wygląda kwitnąco!", "Chyba cierpi na depresję" - mój wygląd to ulubiony temat w kolorowej prasie. Zwłaszcza od kiedy zaszłam w ciążę i urodziłam dziecko. Zdjęcia z tamtego okresu bez litości pokazują, że - jak każda młoda mama - musiałam zmagać się z dodatkowymi kilogramami i wahaniem nastroju. Nie będę oszukiwać - martwiłam się, że już nigdy nie odzyskam dawnej formy. Ale to już przeszłość. Dzisiaj czuję się i wyglądam nawet lepiej niż przed ciążą. Skoro mnie się to udało, dlaczego tobie miałoby nie wyjść? Nie ma znaczenia, czy urodziłaś dziecko dwa tygodnie, dwa miesiące, czy dwa lata temu. A może dopiero planujesz zostać mamą... O swojej kondycji i zdrowiu warto myśleć w każdym momencie życia. (...) Pomogę ci w tym. W książce, którą masz przed sobą, zdradzam moje ulubione ćwiczenia i przepisy na pyszne, nietuczące dania. Ale nie tylko ? w kolejnych rozdziałach piszę także o tym, co zrobić, aby czuć się pewnie w nowej roli i jak z wypełnionego po brzegi dnia młodej mamy wyłuskać chwile tylko dla siebie.

Informacje dodatkowe o Sexy Mama Bo jesteś kobietą:

Wydawnictwo: Media Rodzina