reklama

Ravage

Tom 3 cyklu poranione dusze

Trzeci tom niezwykle mrocznej serii „Poranione dusze” opowiadającej o brutalnych więźniach zmuszanych do zabijania.

Valentin, więzień numer 194, został porwany wraz ze swoją siostrą z sierocińca. Stał się niewolnikiem i maszyną do zabijania na usługach ludzi, którzy zagrozili, że jeżeli nie będzie wykonywał rozkazów, dziewczynie stanie się krzywda.

Zoya Kostava całe życie spędziła w ukryciu. Bała się, że ludzie winni morderstwa jej rodziny kiedyś przyjdą też po nią. Ku jej zdziwieniu dowiedziała się, że jej ukochany brat Zaal jednak żyje. I kiedy dziewczyna ma się z nim spotkać, zostaje porwana prosto sprzed jego domu.

Podczas obserwacji domu swojego wroga Valentin zorientował się, że kobieta zbliżająca się do drzwi, w jakiś sposób jest związana z mężczyzną, którego on chce zniszczyć. Postanawia ją porwać, żeby zdobyć potrzebne informacje o Zaalu.

Zoya staje się więźniem, ale nie może zaprzeczyć, że jej porywacz ją fascynuje. Nieznajomy skrywa wiele tajemnic, a do niej szybko dociera, że on od dawna też nie jest wolny.

Informacje dodatkowe o Ravage :

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2023-04-27
ISBN: 9788383206059
Tytuł oryginału: Ravage

Kup książkę Ravage

Ravage - opinie o książce

Tillie kolejny pokazała, że potrafi tworzyć świetna historie. Jest mistrzynią zarówno w tych mrocznych i brunatnych, jak i tych ciepłych i słodkich. Jednak wszystkie te historię łączy jedna rzecz. Każda z nich jest bolesna. W każdej z nich bohaterowie w mniejszym lub większym stopniu cierpią. A my często razem z nimi.

Tillie wykreowała genialnych bohaterów. Walentin, więzień 192, był kolejnym dzieckiem, na którym eksperymentowano. Zoya była dziewczynką, ktorej odebrano rodzinę. Oboje całe życie spędzili w zamknięciu. Walentin był niewolniem, szkolonym by zabijać, natomiast Zoye zamknięto, by móc ją chronić. Oboje mieli poranione duszę, a gdy trafili na siebie zobaczyli jak bardzo są do siebie podobni.

Kocham styl autorki, jej książki i tworzone przez nią historie, jednak ta seria nie jest moją ulubiona. Moje serce należy do serii Zabójcze cnoty. Mimo, że Ravage w niektórych momentach potrafi zmiażdżyć, to chyba po historii Raphaela i Jegudiela nie wiele jest mnie w stanie zszokować. Ja polecam wam, jednak pamiętajcie, że Ci bardziej wrażliwi powinni być przygotowani na naprawdę mocne opisy?

Reap
Tillie Cole0
Okładka ksiązki - Reap

Krew za krew... Życie za życie... Dusza za poranioną duszę. Drugi tom serii PORANIONE DUSZE Przetrzymywany przez gruzińskich gangsterów i faszerowany...

Chore śfirusy
Tillie Cole0
Okładka ksiązki - Chore śfirusy

W dzieciństwie Ellis Earnshaw i Heathan James byli jak niebo i ziemia. Ona głośna i energiczna, z niesfornymi blond włosami oraz uśmiechem nieschodzącym...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung